RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Interesanti - Ogrē upuris kļūst par noziedznieku

28.01.2015.

Mediju uzmanību piesaistījis kāds savdabīgs notikums, kas norisinājies te pat Ogrē. Nesen mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam puisim, kurš meklējis palīdzību, jo ticis sadurts. Protams, ka šis fakts ir visai nepatīkams, bet tā kā ir nodarīti smagi miesas bojājumi, iesaistījās policija.

 

Zintis Ekmanis jaunos bobslejistus apmāca pēc rodeo likumiem

28.01.2015.

Latvijas bobsleja leģenda Zintis Ekmanis jaunākajā AS "Latvijas Gāze" īsfilmu epizodē "Rodeo vīrs", izmantojot kovboja iemaņas, apmāca četrus jaunos talantus, kā pareizi apieties ar bobsleja kamanām. Izrādās, ka bobam ir ne tikai slieces un korpuss, bet arī raksturs un "radziņi". Vai jaunajiem censoņiem būs dūša un krampis savaldīt "Dusmīgo Bertu", vai tomēr nāksies stumt "Kaulaino ķēvi" - to uzzināsiet, noskatoties video.

 

VIDEO: Šausmas! Šī anakonda krokodilu gremoja 5 stundas (1)

28.01.2015.

Dabā ir iekārtots, ka izdzīvo stiprākais un tur neko padarīt nevar. Tas pats vērojams arī cilvēku starpā, bet atšķirība ir tā, ka cilvēki parasti viens otru neēd un neizmet no bara (vai ģimenes) nomirt, ja izdarīts kas slikts.

 

 

 

VIDEO: Radīta Ievas pārvērtību parodija! Smieklīgi!

27.01.2015.

Viens no pašmāju vislasītākajiem žurnāliem ir “Ieva”. Žurnāla veidotāji bieži vien īsteno dažādus projektus, kuros piedalās sievietes no visas Latvijas – dažādas nometnes, konkursus un arī mums visiem tik zināmās pārvērtības.

 

VIDEO: Omei ir iekšas! Viņa nolika uz sāniem Kamazu (2)

27.01.2015.

Ne katrai kundzītei omītes gados būtu iespēja šādi izcelties! Lai arī video uzņemts vasarā, tas nenozīmē, ka nevar būt aktuāls citos gadalaikos. Lai arī no vienas puses virsraksts izskatās komiski, no otras puses tajā nekā smieklīga nav.

 

