RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Noskaidrotas gardāko kūku cepējas Rīgas reģionā

27.07.2015.

25. jūlijā Rīgā norisinājās Rimi Latvia rīkotā konkursa Latvijas gardākā kūka trešais reģionālais pusfināls, kurā 10 kūku cepēju konkurencē ēst gatavošanas eksperti - Rimi Gardēži - noskaidroja divas labākās meistares Rīgas reģionā. Pusfinālā ar izdomu, meistarību un gatavošanas prasmēm izcēlās Laimdota Berģīte no Rīgas ar kūku Laimes Zeme un Jana Bane no Ķekavas ar kūku Latvijas ogu grozs. Abas prasmīgās saimnieces aizstāvēs Rīgas reģiona godu konkursa finālā Rīgā, kā arī pretendēs uz Latvijas gardākās kūkas cepējas titulu.

 

CV-Online Latvia: „Aptuveni 15-20% darba sludinājumu mēdz būt radoši, ar izdomu un humoru.”

23.07.2015.

Jaunas darbavietas meklēšana ir nerimstoši aktuāla visā pasaulē. Kāds meklē savu pirmo nopietno darbavietu, cits - izaugsmi un iespēju pakāpties pa karjeras kāpnēm. Kā liecina „CV-Online Latvia” karjeras portāla www.cv.lv dati, pašlaik portālā tiek piedāvāti vairāki tūkstoši brīvu vakanču. Kādu amatu kategorijas ir iecienītākās darba meklētāju vidū, un cik svarīgu lomu darbavietas izvēlē spēlē sludinājuma saturs un tā radošums? Savā viedoklī dalās interneta personāla atlases uzņēmuma „CV-Online Latvia” un Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) speciālisti.

 

Kravā ceļojošs „bezbiļetnieks” sabojā šokolādes trifeles 102 000 eiro vērtībā

21.07.2015.

Kopš šī gada sākuma Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) ir saņēmusi trīs pieteikumus par nelegālajiem „bezbiļetniekiem”, kuri, paslepus ceļojot kravu nodalījumos, ir sabojājuši kravas saturu. Visos gadījumos kravas pārvadītāji bija devušies uz Lielbritāniju, kur bija plānota kravas nodošana. Tomēr, atklājot nelegālo ceļotāju „viesošanos” kravas nodalījumā, visbiežāk nākas utilizēt visu kravas saturu, tādējādi radot ievērojamus zaudējumus. Piemēram, par sabradātu piena šokolādes trifeļu kravu BALTA saņēmusi līdz šim lielāko atlīdzības izmaksas pieteikumu kravu pārvadātāju atbildības apdrošināšanas pakalpojuma vēsturē - vairāk nekā 100 000 eiro.

 

Statoil paplašina pašapkalpošanās dzērienu klāstu ar saldējuma kokteiļiem

20.07.2015.

Desmit Statoil Fuel & Retail degvielas uzpildes stacijās ieviests jauni saldējuma kokteiļu pašapkalpošanās automāti, kas ir pirmie šāda veidi automāti Latvijā. Aukstie dzērieni pieejami četrās garšās – vaniļas, zemeņu, mango un banānu.

 

“Prāta Vētras” koncertu apmeklētājiem būs pieejama apsargāta un apdrošināta velonovietne

17.07.2015.

Atbalstot aktīvu un videi draudzīgu dzīvesveidu, grupa “Prāta Vētra” un tās koncerttūres oficiālais apdrošinātājs ERGO aicina ikvienu ierasties uz “7 soļi svaiga gaisa” koncertiem ar velosipēdu. ERGO visos koncertos piedāvās iespēju apmeklētājiem bez maksas atstāt velosipēdus apsargātās un apdrošinātās velonovietnēs.

 

