RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Būs filma par čekistiem, kas Padomju Latvijā apmuļķoja angļu izlūkus (3)

19.11.2012.

Nākampavasar dienasgaismu ieraudzīs dokumentālā filma, kas atklās cik traģiski savu dzīvi beidza tie latvieši, kuri iesaistījās spiegu karos starp divām lielvarām, ziņo raidījums „Nekā Personīga”. 

Lidmašīna tuvu avārijai, bet pat tad krievi neaizmirst pajokot

19.11.2012.

Šis video ir uzņemts lidmašīnā, kas lidojuma laikā gandrīz netika līdz savam galamērķim. Kā redzams, filmētājs un viņa ceļabiedrene ir krievu tautības pārstāvji, kas vien norāda uz to, ka video nebūs gluži parasts un pierasts. Brīdī, kad ceļa biedrene, acīmredzami bija pievērsusies lūgsnām par savu likteni, vīrietis labprāt darīja ko citu! SKATĀMIES ŠEIT!

 

 

Sievietes draugi pieķēra viņu dziedam virtuvē un atklāja apslēptu talantu

19.11.2012.

Dažkārt apslēptus talantus ir iespējams atklāt pavisam dīvainā veidā. Lūk, šo meiteni draugi nofilmēja dziedam virtuvē un kas no tā sanāca ir vienkārši neiedomājami! Cerams kāds novērtēs šīs jaunās dāmas talantu un palīdzēs viņai tikt tālāk! SKATĀMIES ŠEIT!

 

 

10 mājsaimniecības triki Ziemassvētkiem!

19.11.2012.

Tuvojas gada, viennozīmīgi gaidītākie svētki, kas nozīmē to, ka nāk Ziemassvētki.

Bērni gaida Ziemassvētku vecīti, pieaugušie gādā dāvanas un visādā citādā veidā mēģina radīt svētku sajūtu sev un sev mīļajiem. Lūk, piedāvājam 10 mājsaimniecības noslēpumus, ar kuriem Ziemassvētku laiku padarīt vieglāku un patīkamāku. SKATĀMIES ŠEIT!

 

„Warriors” karsējmeiteņu 2013. gada kalendāra fotosesija: 20 PIKANTI AIZKULIŠU FOTO @Krusttēvs (5)

17.11.2012.

KRUSTTEVS.COM jau ziņoja par Andra Biedriņa pārstāvētās komandas Goldensteitas „Warriors” jaunās sezonas karsējmeiteņu atlasi. Nu jau nepilnu mēnesi seksīgās un sportiskās meitenes godam pilda savus pienākumus – izklaidējot publiku spēļu starplaikos.

