RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Viņa paņēma gaļas gabalu un to apviļāja sodā. Kādēļ?

08.12.2014.

Soda ne tikai palīdz smalkmaizītēm un bulciņām būt mīkstām un patīkami maigām, bet tie ir arī dažādi citi pielietojumi, kas palīdz mājsaimniecībā. Redzamajā video dāma paņem skaistu steika gabalu un apziež to ar sodu. Kādēļ? Vai zināji šos 5 iemeslu kādēļ soda ir viens no universālākajiem un noderīgākajiem virtuvē atrodamajiem līdzekļiem? NOSKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Pieaugusi sieviete mirst, jo sver tikai 21 kilogramu… Šoks!

07.12.2014.

Meitene beidza ēst pēc tam, kad izšķīrās ar savu puisi. Viņa ir gandrīz 1.70 m gara, taču svars ir kā septiņgadīgam bērnam – 21 kilograms. Viņai ir 23 gadi, taču uz jautājuma zīmes ir tas, vai sagaidīs divdesmit ceturto dzimšanas dienu… Lai arī meitenes stāvoklis ir ārkārtīgi smags un visai bēdīgs, viņa tomēr ieradās tv studijā, lai pastāstītu savu stāstu. SKATIES TO ŠEIT!

 

VIDEO: Mamma mēģina gulēt kopā ar mazuli, bet ko dara bēbis?

07.12.2014.

Labākais veids, kā jaunajām māmiņām atpūsties, ir gulēt diendusu kopā ar savu bēbi. It kā jau skan labi un nekā sarežģīta tajā nevajadzētu būt, taču patiesība ir daudz savādāka. Lai kā arī liktos, ka mazuļiem ļoti patīk gulēt, dažkārt tā nemaz nav! Ko dara šis bēbis, kad mamma mēģina ar viņu kopā atpūsties? Skatāmies!

 

VIDEO: Ziemassvētkiem noteikti noderēs! Noskaties!

07.12.2014.

Ziemassvētki ir tas laiks gadā, kad visa ģimene sanāk kopā pie lielā svētku galda, dala dāvanas un, protams, mielojas ar sagādātajiem svētku labumiem. Īstas saimnieces jau laikus meklē gardākās receptes un salatēvi sarūpē dāvanas, tāpēc piedāvājam vienkāršu, bet efektīvu triku. SKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Netici visam, ko redzi - arī ubagi mēdz apkrāpt cilvēkus! (1)

07.12.2014.

Ir valstis, kurās ar likumu ir aizliegts ubagot. Iespējams, video redzamā situācija varētu veicināt šāda likuma piemērošanu daudzās valstīs, kur tas ir ļauts. Video redzams kāds zēns, kurš mēģina iežēlināt cilvēkus, izliekoties par invalīdu bez kājām. Kad sieviete aizrāda, pietiek nekaunības runāt pretī. SKATIES ŠEIT!

 

