RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Iecienītāko stādu un sēklu TOP 10 vasaras dārzam

29.05.2015.

Ikviens dārzkopis jau pavasarī sapņo par brīnišķīgu vasaras dārzu, kurā valdītu krāšņas krāsas un valdzinošas smaržas. Katram ir savi iecienītākie augi, bet kuri produkti šajā sezonā ir populārākie dārzamīļu vidū? Ielūkojies dēstu un sēklu TOP 10, ko apkopojis dārzkopības preču internetveikals Bakker.

 

TOP 5 dārzkopības tendences Latvijā

29.05.2015.

Arvien vairāk cilvēku Latvijā un citviet pasaulē vēlas, lai daba ienāktu viņu ikdienas dzīvē, tāpēc atkarībā no iespējām veido dārzus, piemājas puķu dobes vai zaļumu stūrīti uz virtuves palodzes. 

 

7 lietderīgi padomi kā izmantot tējas maisiņus skaistumkopšanā, mājās un dārzā

27.05.2015.

Vai esi iedomājies, kā tējas maisiņš var palīdzēt mājas solī? Ja lielā pavasara tīrīšana tev vēl priekšā, mums ir pāris noderīgi padomi, kā aizstāt sadzīves ķīmiju ar melnās tējas maisiņu. Ja vēlies samazināt alerģiju risku, vai vienkārši izmēģināt alternatīvu un neparastu veidu kā rūpēties par sevi un savu apkārtējo vidi, SIA “Apsara” tējas meistars Andris Purviņš iesaka izmantot melno tēju.

 

TOP 8 lietas, kas ceļotājus lidojumā traucē visvairāk

26.05.2015.

Plašais lēto aviosabiedrību klāsts lidojumus padara pieejamākus arvien lielākam cilvēku lokam. Noskaidrots, ka turpat trešdaļa iedzīvotāju kā biežāko traucēkli lidojuma laikā min citu pasažieri, liecina vienas no lielākajām tūrisma aģentūrām Latvijā “Latvia Tours” veiktā aptauja par ceļotāju pieredzi un lidojumu kvalitātes un servisa novērtējumu lidojumiem no Latvijas.

 

“LMT Summer Sound” festivāla “Red Bull Thre3style” skatuve papildina mākslinieku sarakstu

21.05.2015.

Lielākā deju arēna Baltijā “LMT Summer Sound” festivālā – “Red Bull Thre3style” skatuve papildina mākslinieku sarakstu ar pašmāju un ārzemju elektroniskās mūzikas pārstāvjiem.

 

