RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Oho! Rīgā atrod gandrīz 200 gadu vecu pazemes eju (4)

15.12.2014.

Eja 18.gadsimtā esot būvēta, lai varētu ātri pamest pilsētu. Tā atrodas Jēkaba ielā. Lēš, ka eja bijusi vairākus desmitus metru gara, taču nu ir palikuši vien nedaudz vairāk par 3 metriem. Eja ved ziemeļu virzienā un nav īsti skaidrs, kur tā sākusies. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Kravas automašīna no sliedēm burtiski nones tramvaju

15.12.2014.

Neatkarīgi no gadalaika, avārijas ir daļa no ikdienas satiksmes. Šoreiz, kāds kravas auto, pacenties no sliedēm "nonest" tramvaju. Šis incidents ir noticis Krievijā un nofilmēts pavisam nejauši! VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Kā apmulsināt bērnu? Parādi viņam divus tētus!

15.12.2014.

Nereti cilvēki apjūk, ieraugot dvīņus. Bet ko darīt, kad ieraugi divus tētus? Tas kādai mazai meitenītei radīja pamatīgu brīnumu! Izrādās viņa tēvam ir dvīņu brālis. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Sieviete Rīgā brauc pie sarkanās gaismas un gandrīz notriec gājēju

15.12.2014.

Kāds autovadītājs piefiksējis ne pārāk patīkamu skatu – kāda sieviete, traucoties pa sliedēm ar savu auto, nav ņēmusi vērā sarkano luksofora signālu un gandrīz notriekusi gājēju. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Meitenei no Daugavpils vienas kājas zaudēšana neliedz paveikt apbrīnojamas lietas uz skatuves

15.12.2014.

Ko darītu lielākā daļa cilvēku, kuri traumas gadījumā vai arī kādas iedzimtas problēmas dēļ, ir zaudējuši kādu ekstremitāti? Liela daļa, noteikti, nokārtu degunu un sadzīvotu ar to. Taču šī meitene no Daugavpils, kas nu dzīvo Londonā, ir iemācījusies ar to sadzīvot. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

