RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Super! Vēl nedzimuša bērna portrets no… Uzmini no kā!

26.11.2014.

Māksla ir interesanta lieta, jo cilvēki mēdz izveidot skaistus mākslas darbus no lietām, ko neviens parasti mākslas darbu tapšanā neizmanto. Kas notiek, ja vienā telpā atrodas mākslinieks un 60 000 ūdens glāžu? ATBILDI SKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Pikanti! Latviešu aktieri ņemas pa dīķi!

26.11.2014.

Seriāla Ēnu spēles zvaigznes plunčājās dīķī, filmējoties vienai no seriāla epizodēm. Tiem, kuri to nezin, varētu likties visai dīvaini tas, ka abi skūpstās un mīlinās, taču varam nomierināt, viņi dara tikai savu darbu! VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

Kas notiktu randiņā, ja dzimumi apmainītos vietām? – VIDEO

26.11.2014.

Dodoties uz satikšanos ar savu otro pusīti, visi daudz maz zinām to, pēc kāda scenārija viss norisināsies. Standarta situācijās kontroli pār notiekošo parasti uzņemas vīrietis un ir arī dažādi nerakstītie likumi, kas jāievēro katrai pusei.Taču kā izskatītos un kā norisinātos tikšanās un kopdzīve, ja abas puses būtu samainījušās vietām? Piemēram apģērba veikalā stundas pavadītu vīrieši, bet bildinājumu izteiktu dāmas? VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Ufo un Busulis sētmalē atrod basketbolistu Biedriņu

25.11.2014.

Jokdaris Ufo un mūziķis Intars Busulis, kas abi ir pazīstami arī ar to, ka darbojas Boom FM radio ēterā, veido filmu par Talsiem un kādas mājas pagalmā sastapa nevienu citu, kā mūsu pašu basketbolistu Biedriņu! Biedriņš gan pārāk runātīgs nebija, taču, tas netraucēja viņu iekļaut filmas sižetā. VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

VIDEO: Iespaidīgi! Rīgā nosēžas lielākā lidmašīna pasaulē (2)

24.11.2014.

Šodien, starptautiskajā lidostā Rīga, jau otro reizi nosēdās pasaulē lielākā lidmašīna Antonov An-225 Mriya. Lidmašīnas garums ir 84 metri, augstums 18, bet platums tai ir 88 metri. Tās maksimālais ātrums ir 850 km/h, bet ar pilnu bāku, kas ir 300000 kg, tā var nolidot teju 15 ar pusi tūkstošus kilometru. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

