RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Kā Kima Kardašjana un Kanje Vests devās iekarot Parīzi @Krusttēvs

02.10.2013.

Arī šovbiznesa zvaigznes Kima Kardašajana (Kim Kardashian) un Kanje Vests (Kanye West) nespēj atturēties, kad runa iet par romantisko Francijas galvaspilsētu Parīzi. Dodoties nelielā atpūtā no saspringtās dzīves ASV, pārītis saskaņotā stilā devās aplūkot Parīzes modes nedēļu.

 

FOTO: Dziedātāja Keitija Perija demonstrē savas garās kājiņas super īsos mini @Krusttēvs

02.10.2013.

Kā allaž, dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry) dara visu, lai viņas skatuves priekšnesumi skatītāju atmiņās uzkavētos vēl kādu laiku pēc koncerta beigām. Interesanti tērpi, spilgti priekšnesumi un lipīgas melodijas. Un arī šoreiz zvaigzne pacentās, lai šova viesiem nebūtu jāpaliek tukšā.

 

FOTO: Dziedātājas friziere publiski špricē viņai dibenā @Krusttēvs

01.10.2013.

Dziedātāja Rita Ora pat špricēšanu pēcpusē spēj pārvērst par varen jautru nodarbi. Populārā zvaigzne nule kā publicējusi foto, kurā redzams, kā viņas friziere injicē vitamīnus tieši dibenā.

 

FOTO: Skaistā aktrise Mila Kunisa palikusi bāla, nogurusi un izkāmējusi @Krusttēvs

01.10.2013.

Allaž daiļā aktrise Mila Kunisa (Mila Kunis) pēdējā laikā sabiedrībā tikusi manīta daudz sliktākā paskatā - populārā zvaigzne kopā ar draugu - aktieri Eštonu Kačeru (Ashton Kutcher), pametot Losandželosas lidostu izskatījās bāla, neveselīga un nogurusi.

 

FOTO: Andželīna Džolija kopš operācijas izskatās arvien labāk @Krusttēvs

01.10.2013.

Jau pagājis labs laiciņš kopš aktrise Andželina Džolija (Angelina Jolie) veica abu krūšu noņemšanu, jo atklājās, ka zvaigznei pastāv liels risks saslimt ar krūšu vēzi. Un, spriežot pēc jaunākajiem slavenās dāmas fotouzņēmumiem, aktrise beidzot izskatās veselīgi un dzīvespriecīgi.

 

