RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Aptauja: Latvijas iedzīvotāji ir uzskatāmi par mierīgiem un saprātīgiem mīlniekiem

12.02.2016.

Lielākā daļa jeb 44% Latvijas iedzīvotāju, esot kopā ar mīļoto, ir prātīgi un neļaujas tādai kaislei, kas var kaitēt pašam vai partnerim, – tā liecina apdrošināšanas sabiedrības ERGO aptauja, kas veikta internetā. To skaitā 34% aptaujāto uzskata, ka tuvība, kurā kāds var ciest, nav pieļaujama nekādos apstākļos.

 

Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes”” tiks izsniegtas arī turpmāk. Paplašinās daud

28.12.2015.

 

Š.g. 21.decembrī Labklājības ministrijā tika informēts par “Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte”" – pirmās valsts veidotās atbalsta sistēmas daudzbērnu ģimenēm, nākotnes iecerēm. Kartes 2016.gadā turpinās izsniegt Sabiedrības Integrācijas Fonds, paplašinot valsts, pašvaldību un privāto uzņēmumu iesaisti privilēģiju un atlaižu nodrošināšanā daudzbērnu ģimenēm.

 

Ziemassvētku tradīcijas visapkārt zemeslodei

23.12.2015.

Ziemassvētku vakars allaž bijis apvīts tradīcijām, ticējumiem un nostāstiem. Lai kurā pasaules malā atrastos, būsiet pārsteigti, cik daudz tradīciju mums kopīgas un cik atsevišķas var šķist savdabīgas. Lai svētku vakarā jebkurā pasaules malā justos kā mājās, “Latvia Tours” apkopojis Ziemassvētku tradīcijas visapkārt zemeslodei.

 

ACULIECINIEKS: Rīgā eglīte aizstāta ar kaktusu! (1)

03.12.2015.

Krusttevs.com lasītāji sajūsminās par asprātīgo pieeju Ziemassvētku eglītei, kas realizēta restorāna "Tex-Mex" pagalmā, Dzirnavu ielā 59.

 

TOP5 emocionālākās valsts amatpersonu uzrunas valsts svētkos

14.11.2015.

Novembris ir ļoti svarīgs un patriotisks mēnesis Latvijai – 11. novembrī tiek svinēta Lāčplēša diena, kas atgādina par 1919.gada 11.novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku. Savukārt 18. novembrī ir Latvijas Republikas (LR) proklamēšanas diena. Šī diena ir valsts brīvdiena, taču, kā jau svētkos pienākas, ir arī kādi pienākumi.

 

