RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Supermodele Žizela Bundhena nekautrējas pozēt arī grūtniecības laikā @Krusttēvs (3)

04.11.2012.

Brazīliešu topmodele un aktrise Žizela Bundhena, gaidot savu otro bērniņu, nekautrējas no foto kamerām un ļauj paparaci viņu knipsēt Maiami pludmalē ar nu jau palielo puncīti. Kā redzams, arī bērniņa gaidību laikā Žizela savā bikini izskatās satriecoši labi un seksīgi. 32 gadus vecā modes ikona ir pasaulē labāk apmaksātā supermodele.

VIDEO: Labākā dāvana, ko var pasniegt meita (1)

04.11.2012.

Šī iespējams būs skaistākā lieta, ko jebkad būsi skatījis savām acīm.

Meita savam smagi slimajam tēvam uzdāvināja labāko,ko viņš jebkad ir vēlējies – paspēt būt klāt savas meitas kāzās. Citiem varētu šķist, ka tur nekā īpaša nav, taču meitas un tēva deja kāzās ir ļoti īpašs moments abiem. Arī šoreiz neizpalika deja. AIZKUSTINOŠI, SKATĀMIES ŠĒIT!

 

 

VIDEO: Ome parkā mēģina aprakt savu vīru… (1)

03.11.2012.

Iedomāsimies skatu, kad mierīgi pastaigājoties pa tuvējo parku, ceļa malā redzat omīti, kura rok bedri un lūdz jūsu palīdzību. Jūs, protams, neatsakat un palīdzat. Kāpēc bedre tiek rakta? Omītes atbilde jūs šokēs! SKATIES ŠEIT!

 

 

VIDEO: Kaimiņš uz TV interviju nekautrējas ierasties ar slēpto kameru! (5)

03.11.2012.

Ja pirmīt demonstrējām video, kurā parādīts, kā Artuss Kaimiņš aizrāda tv diktoram par neaizpogāto žaketi, tad tagad piedāvājam video, kurā viņš ar slēpto kameru ir ierakstījis Latvijas Televīzijas darba aizkulises un bez sirdsapziņas pārmetumiem, šo video publicējis savā youtube kanālā. SKATIES ŠEIT!

 

 

VIDEO: Kā viegli nokaitināt savu puisi?

03.11.2012.

Zināms, ka sieviete un vīrietis ir atšķirīgi ne tikai pēc fiziskajām dotībām, bet arī emocionālajiem un psiholoģiskajiem aspektiem. Bieži vien sievietes vīriešu izpratnē ir grūti saprotamas būtnes, ar kurām ir grūti būt kopā, taču neiespējami bez viņām iztikt. VIDEO SKATĪT ŠEIT

 

