RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Kas notiek, ja uz tualetes papīra uzpūš piparu gāzi?

06.12.2014.

Piparu gāze ir ļoti kodīga viela un to parasti izmanto pašaizsardzības nolūkos un to pārdod mazos baloniņos. Ņemot vērā to, ka tā ir tik bīstama, to iesaka izmantot tikai un vienīgi lielas nepieciešamības gadījumos un arī mazos daudzumos. Kāda meitene izlēma izjokot savu draugu un uz tualetes papīra nedaudz uzpūta šo kodīgo vielu. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Sievietes reakcija brīdī, kad žūrija viņas dziedāšanu partrauc jau pēc 10 sekundēm (1)

04.12.2014.

Šī 16 gadus vecā meitene ir likusi aizrauties elpai visiem, kas šo video ir redzējuši. Šī meitene ir viena no retajām, kas ekstravaganto Saimonu ir nolikusi pie vietas un neviens nenoliegs, ka tas gadās tiešām reti. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

Milzīgs un baiss nēģis uzbrūk policistam!!! – VIDEO

04.12.2014.

Diez vai šis policists domāja ka kārtējā šofera apstādināšana beigsies ar šādu rezultātu. Ejot pie aizturētā šofera, blakus esošajā peļķē policists pamanīja, ka kaut kas kustās. Pieliecies, lai paskatītos tuvāk, viņu sagaidīja visai biedējošs pārsteigums. TĀLĀK SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Šis ir, iespējams, stulbākais cilvēks pasaulē!

04.12.2014.

Kādēļ, viņš ir pelnījis šādu titulu? Elementāri! Viņš ar šķiltavu mēģināja pārbaudīt, cik daudz degvielas tankerī ir palikusi degviela. Tālākais jau visiem zināms! VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

VIDEO: Oho! Vladimirs Putins uz galda dejo striptīzu (2)

03.12.2014.

Pasauli ir pāršalkusi ziņa par to, ka Vladimirs Putins un viņa līdzgaitnieki ir metušies trakulīgā dejā ar striptīza elementiem. Iesākumā Vladimirs sagraizīja Eiropas karti, lai varētu gabaliņus piestiprināt pie Krievijas robežas un pēc tam to šķietami svinēja ar deju! VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

