RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: No pilna laika māmiņas līdz sarkanā paklāja dīvai - Drū Berimoras ekstrēmās pārvērtības @Krusttēvs

23.09.2013.

No cītīgas māmiņas līdz sarkanā paklāja dīvai viena vakara laikā - aktrise Drū Berimora (Drew Barrymore) varbūt uz kādu laiku ir pazudusi no zilajiem filmu ekrāniem, taču izskatās vēl labāk kā jebkad!

 

FOTO: Patiess prieks! Aktrise Sandra Bulloka kopā ar dēliņu burtiski staro @Krusttēvs

23.09.2013.

Tā vien šķiet, ka aktrise Sandra Bulloka (Sandra Bullock) gluži vienkārši nespēj beigt smaidīt. Atšķirībā no daudzām citām Holivudas bezemociju aktrisēm, oskarotā zvaigzne burtiski izstaroja dzīvesprieku dodoties pakaļ savam trīs gadus vecajam dēliņam Luisam.

 

VIDEO: Japānas deju kolektīvs izpilda prātam neaptveramu un elpu aizraujošu priekšnesumu Video (1)

21.09.2013.

Par godu tam, ka Japānā notiks 2020. gada Vasaras Olimpiskās spēles, Tokijā ieradās Starptautiskā Olimpiskā komiteja. Komitejas locekļi bija vairāk kā parsteigti, kad redzēja priekšnesumu "FUMA-KAI", ko viņiem atrādīja deju grupa "Enra". 

 

FOTO: Kopš dzemdībām Kima Kardašjana izskatās resna, izpūrusi un nekopta @Krusttēvs

21.09.2013.

Kopš savas un dziedātāja Kanje Vesta (Kanye West) pirmdzimtās laišanas pasaulē realitātes šovu zvaigzne Kima Kardašjana (Kim Kardashian) sabiedrībā manīta daudz sliktākā paskatā, nekā iepriekš. Jaunākajās fotogrāfijās zvaigzne regulāri manīta tērpusies maisīgās drēbēs, nekoptiem matiem un aizvien nav spējusi atbrīvoties no gaidību laikā uzņemtā svara.

 

Laeima Hemsvorta jaunā dāma izrāda savas fantastiskās kājas @Krusttēvs

21.09.2013.

Pēdējās dienās pamatīgu jezgu medijos sacēla jau ilgi gaidāmais paziņojums par divu megazvaigžņu - aktiera Laiema Hemsvorta (Liam Hemsworth)un dziedātājas Mailijas Sairusas (Miley Cyrus) šķiršanos. Un tikai 24 stundas pēc paziņojuma izplatīšanas aktieris tika nofotografēts kopā ar savu jauno sirdsāķiti - meksikāņu izcelsmes aktrisi Aizu Gonzalesu (Eiza Gonzalez), padarot viņu par uzlecošo preses zvaigzni.

 

