RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: No lodēm var uztaisīt kaut ko tiešām fantastisku!

10.12.2014.

Kas ienāk prātā, ja ieraugām lodes, kas parasti tiek liktas iekšā dažādos šaujamieročos? Protams, ka automātiski šķiet, tūlīt būs runa par pistolēm un bisēm. Bet nē! Šoreiz runa ir par mūziku. Kas var būt kopīgs lodē un mūzikai? Izrādās ļoti tiešs. Kāds? SKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Šis ir 2014. gada Youtube populārākais video!

10.12.2014.

Youtube ir lielākā video vietne visā plašajā internetā un tikai loģiski, ka arī viņi, tuvojoties gada beigām, izveido savu populārāko video pārskatu. Šis video ir skatīts visvairāk 2014.gadā - 113 miljoni skatījumi laikā no septembra. Savukārt populārākais mūzikas video ir Katy Perry – Dark Horse, kas skatīts 715 miljonus reižu. VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

VIDEO: Kas notika ar vīrieti, kuru dzīvu apēda anakonda

10.12.2014.

Jau bijām publicējuši video par to, ka tiek veidots raidījums par to, kur vīrietis, tērpies speciālā tērpā, labprātīgi ļausies anakondas žokļiem un ļaus sevi norīt dzīvu.

 

 

Šī krava izsaukusi pamatīgu jezgu! (4)

10.12.2014.

Ko Tu padomātu, ja stāvot aiz slēgtas vilciena pārbrauktuves, redzētu, ka garām pabrauc šāda te, ne pārāk priecējoša krava?

 

 

VIDEO: Liepājas ostā nogrimst kuģis

08.12.2014.

Liepājas uzņēmēju Stīnu Lorencu jeb Luiju Fonteinu atkal ir piemeklējusi nelaime, precīzak - vienam no viņa īpašumiem. Liepājas ostā, netālu no viņa kluba, bija pietauvots Lorenca kuģītis, kas diemžēl nogrima. Maijā pirktais zvejas kuģis bija paredzēts rekonstrukcijai, ko varētu izmantot izklaides braucieniem viesnīcas atpūtas kompleksa klienti. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

