RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Krāšņs dārzs podiņos – lielisks risinājums aizņemtajiem

12.07.2017.

Ja pietrūkst laika un pacietības plaša dārza iekopšanai, tad pavisam neliels dārzs, kas izveidots podiņos, ir lieliska alternatīva aizņemtajiem. Izvēloties augus podiņos, terase un pagalms var izskatīties patiesi skaisti un koši pat bez lielas piepūles. Iepazīstieties ar Somu dārza instrumentu un virtuves piederumu ražotāja “Fiskars” eksperta Kristapa Brizgas padomiem un uzziniet, kādus augus izvēlēties stādīšanai podiņos un kā tos vislabāk aprūpēt.

 

Kerstina Lindvala: pieci iemesli, kāpēc ilgtspējīgi uzņēmumi nav tikai modes lieta

04.07.2017.

Tikai pirms nedēļas Latvijas lielākie uzņēmumi samērojās Ilgtspējas indeksā, lai novērtētu, kā tiem izdodas celt sava biznesa efektivitāti un vienlaikus rūpēties par tādu globālu mērķu izpildi kā vides saudzēšana un cīņa par resursu lietderīgu izmantošanu. Vienlaikus ir redzams, ka daudzi uz ilgtspējīgas darbības principiem joprojām raugās neticīgi, uzskatot, ka tā ir dārga investīcija ar grūti novērtējamu ieguvumu. 

 

Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju baidās no iespējama militāra konflikta valsts teritorijā

04.07.2017.

Kā liecina ERGO Baltijas valstu Drošības indeksa pētījums, Latvijā bailes no iespējama militāra konflikta valsts teritorijā pauž 62% iedzīvotāju, Lietuvā – 68%, bet Igaunijā bažas pauduši 45% iedzīvotāju. Visaugstākais šādu baiļu rādītājs Latvijā tika novērots 2015. gadā, kad tas bija par 6% lielāks nekā šogad pētījuma ietvaros iegūtajos datos. 

 

Neuzmanīga rīcība ar uguni – viens no biežākajiem iemesliem ugunsgrēkam īpašumā

04.07.2017.

Neuzmanīga rīcība ar uguni ir viens no biežākajiem iemesliem ugunsgrēkam īpašumā – tā liecina apdrošināšanas sabiedrības ERGO dati. Īpaši aktuāli tas ir vasarā, kad ugunskurs dārza darbu laikā un grila kurināšana ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Pagājušogad vasaras periodā ap 20% no pieteiktajiem negadījumiem īpašumu apdrošināšanā, kuros zaudējumus mājoklim radījis ugunsgrēks, iemesls bija neuzmanīga rīcība. 

 

INVESTĒJOT AP 1,3 MILJONIEM EIRO, TIRDZNIECĪBAS CENTRĀ “DOMINA SHOPPING” ATKLĀTI VĒL 9 JAUNI VEIKALI

04.07.2017.

Ar mērķi kļūt par vēl funkcionālāku un uz pircēju vajadzībām orientētu iepirkšanās vietu, tirdzniecības centrā (t/c) Domina Shopping šī gada maijā un jūnijā ir būtiski paplašināts veikalu klāsts. Tagad t/c apmeklētājiem ir pieejams vēl plašāks apģērbu, juvelierizstrādājumu un ēdināšanas pakalpojumu sortiments. Kopējās investīcijas, kas ieguldītas jauno veikalu atvēršanā, ir ap 1,3 miljoniem eiro. 

 

