RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Vīrietis fotogrāfijā ierauga sava mirušā dēla spoku @Krusttēvs (1)

25.11.2013.

Kāds ASV dzīvojošs vīrietis ir pārliecināts, ka nesen uzņemtajā fotogrāfijā, kurā nofotografēta mazā brāļa meitiņa, redzams arī viņa tornado laikā bojā gājušais, 9 gadus vecais dēls.

 

Kā patiesībā Kima Kardašjana zaudēja svaru

23.11.2013.

Skandalozā TV seja Kima Kardašjana (Kim Kardashian) vēlas, lai sabiedrība notic, ka 70 mārciņas no sava liekā svara zaudēja pateicoties stingrai diētai un grūtiem treniņiem. Savukārt žurnāls "Life & Style" nācis klajā ar paziņojumu, ka viss ir paveikts ar plastiskās operācijas palīdzību.

 

VIDEO: Skolēns spēles laikā gandrīz nosit pretinieku ar viņa ķiveri Video @Krusttēvs

21.11.2013.

Gandrīz traģiski beidzies kāds vidusskolas futbola mačs ASV. Spēles laikā konkurējošās komandas sportists pretiniekam pēkšņi meties virsū un ar spēlētāja ķiveri gandrīz nositis viņu līdz nāvei.

 

VIDEO: Meksikā policisti apšauda busiņu ar pieciem bērniem Video @Krusttēvs

19.11.2013.

Plašu sašutumu ASV izraisījis video, kurā redzams, kā Meksikā ceļojošu amerikāņu ģimeni apturējusi policija un, pēc domstarpībām abu pušu starpā, raidījusi uz sievietes vadīto mašīnu vairākus šāvienus. Mašīnā tobrīd atradušies arī pieci nepilngadīgi bērni.

 

Smieklīgs VIDEO: Šis ir lielisks paņēmiens, kā noskaidrot, vai garāmgājēji atskatās uz tavu dupsi Video

17.11.2013.

Šī sieviete ir izdomājusi interesantu veidu, kā noskaidrot, vai uz viņas dibenu atskatās vīrieši, kad tie paiet garām. Jāsaka, ka arī sievietes nesmādē konkrētās dāmas pēcpusi. Nerātni!

 

