RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Pavasaris vāzē jeb plaucēti zari – pavasara iedvesmas un veselības deva mājoklim

09.04.2015.

Zaru plaucēšana ir skaista tradīcija, kas ļauj pasteidzināt pavasara atnākšanu. Plaucēti zari ir ne vien iedvesmojošs interjera objekts un iespēja uzskatāmi vērot vienu no skaistākajiem dabas procesiem, bet arī veselības deva mājoklim, kas piepilda telpas ar svaigu gaisu. Lai acis priecētu skaista pavasara kompozīcija, vienlaikus zaru plaucētāji nenodarītu kaitējumu kokiem, AS „Latvijas valsts meži” (LVM) stādu eksperte Laima Zvejniece sniedz ieteikumus veiksmīgai zaru izvēlei, griešanai un plaucēšanai.

 

Trīs piemēri, kā radoši risināt sabiedrībā sasāpējušas problēmas

08.04.2015.

Radoša reklāma ir vairāk nekā pārdošanas instruments – itin bieži tā efektīvi, ar netradicionālām metodēm risina sabiedrībā sasāpējušas problēmas, tāpēc arī Latvijā ir jāveido un jāattīsta spēcīga nozare, uzskata “Cannes Lions” oficiālais pārstāvis Latvijā, “Inbox.lv” pārdošanas vadītājs Andis Kulinskis.

 

Kā maza vabole Ameriku ēd

02.04.2015.

“National Geographic Latvija” aprīļa numurā ieskatieties pagātnes un tagadnes spilgtākajos notikumos. Piedāvājam apskatīt skaistākās 25 gadu laikā uzņemtās kosmosa fotogrāfijas, sekot prezidenta Linkolna bēru maršrutam un uzziniet, kādēļ ASV par viņa nāvi sēroja kā vēl nekad iepriekš. Tāpat lasiet par Romas sirdī esošo Trajāna kolonnu - vienu no iespaidīgākajiem pieminekļiem, kas izdzīvojis Romas impērijas krišanu. Un iepazīstieties arī ar mazu, nešpetnu vabolīti, kas jau izpostījusi ASV mežus rietumos un iesākto neplāno pārtraukt.

 

 

E-prasmju nedēļā piedalījušies vairāk kā 15 tūkstoši jauniešu

01.04.2015.

"E-prasmju nedēļā" iespēju apgūt un uzlabot zināšanas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā izmantojuši 23 584 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju visā Latvijā. Līdz ar to Latvija jau sesto gadu pēc kārtas kļuvusi par vienu no aktīvākajām "E-prasmju nedēļas" dalībniecēm visā Eiropas Savienībā (ES). Kampaņu Latvijā organizēja Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un galveno partneri Lattelecom.

 

Neparasti jautājumi, ko „Latvijas balzams’’ saņem no patērētājiem un partneriem

01.04.2015.

Atbilstoši 1. aprīļa jeb joku dienas noskaņai alkoholisko dzērienu ražotājs AS „Latvijas balzams’’ (LB) ir apkopojis neparastākos jautājumus, ko saņem no patērētājiem, kā arī darba procesā no potenciālajiem vai esošajiem sadarbības partneriem. „Klientu attiecību veidošana bieži sākas tieši ar telefona zvanu vai e - pastu, kas norādīts saziņai ar uzņēmumu. Jautājumi, kurus saņemam, ir tik dažādi un nereti pat ļoti negaidīti, asprātīgi vai pārsteidzoši, jo katrs no mums taču ir individualitāte,” saka AS „Latvijas balzams” komunikācijas vadītāja Dana Hasana.

 

