RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

5 idejas ātri pagatavojamām, veselīgām skolēnu brokastīm

02.09.2015.

Līdz ar septembra iestāšanos daudzās Latvijas ģimenēs mainās dzīves ritms un ik rīta rituālus papildina arī brokastu gatavošana skolēnam, kas var paņemt daudz laika, turklāt bieži vien bērni nav noskaņoti ēst vecāku pagatavoto ēdienu. Rimi Gardēži – garšvielu pētnieks Mārtiņš Sirmais un šefpavārs Normunds Baranovskis – dalās ar savu pieredzi ēdienu gatavošanā bērniem un iesaka 5 idejas, ko vērts ņemt vērā ikvienam no vecākiem, atvieglojot ik rīta brokastu gatavošanu.

 

FOTO: CILVĒKI GĀŽ RIŅĶĪ JAUNO KFC RESTORĀNU RĪGĀ

28.08.2015.

28. augustā pašā Rīgas centrā, Audēju ielā 14, atklāts jauns ātrās apkalpošanas restorāns KFC (Kentucky Fried Chicken). Tas ir pirmais KFC restorāns Latvijā. Viena no KFC unikālajām iezīmēm ir pasaulslavenā vista, ko pirms 75 gadiem radīja leģendārais pulkvedis Sanderss un kuru tagad varēs nobaudīt arī Latvijas iedzīvotāji.

 

T/c „Dole” aicina 1. septembri svinēt kopā ar minjoniem

27.08.2015.

Ievērojot 1. septembra svinēšanas tradīcijas, tirdzniecības centrs „Dole” aicina Rīgas un īpaši Ķengaraga skolēnus, kā arī viņu vecākus viesoties „Minjonu” skolā, kur ar aizraujošām un izglītojošām aktivitātēm tiks atzīmēta atgriešanās skolas solos.

 

Pētījums: 76% ģimeņu pārliecinātas – zināšanas ir vērtīgākais guvums no datora

18.08.2015.

4/5  jeb 76% vecāku atzīst, ka vērtīgākais, ko bērns vai jaunietis gūst no datora lietošanas, ir jaunas zināšanas, liecina Lattelecom veiktā aptauja. Tikai tad seko izklaide, iespēja sazināties ar radiem vai draugiem (70%), jaunu prasmju apguve (34%) un citas priekšrocības. Lai arī lielākā daļa norāda, ka dators ir nepieciešams mācībām, katra otrā ģimene ar bērniem mēdz atlikt jaunas tehnikas (datora, planšetdatora, TV vai mobilā telefona) iegādi uz vēlāku laiku, jo nespēj samaksāt visa pirkuma summu uzreiz.

 

PIEDALIES APTAUJĀ PAR ALU UN LAIMĒ VĒRTĪGU PĀRSTEIGUMA BALVU

11.08.2015.

Izklaides un atpūtas vieta "Klondaika" rīko aptauju, lai noskaidrotu alus lietošanas paradumus iedzīvotāju vidū. Būsim pateicīgi, ja varēsiet veltīt 3 minūtes sava laika, atbildot uz jautājumiem. Aptauju iespējams aizpildīt šeit!

 

