RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Andris Kivičs prezidentu Bērziņu nodēvē par lupatu, mīksto un parunāt nevarošu mīzēju Video (8)

27.03.2014.

Mūziķis Andris Kivičs sociālajā vietnē Twitter.com ļoti asi reaģējis uz Latvijas prezidenta izteikumu šī rīta LNT raidījumā "900 sekundes", ka ielūgums Putinam apmeklēt Latviju joprojām ir spēkā. 

 

Šausmu FOTO: Zviedrijā ģimene notvērusi 38 centimetrus lielu... Mutantu žurku

27.03.2014.

Netālu no Stokholmas dzīvojošā ģimene piedzīvoja pamatīgu izbīli, kad ieraudzīja slazdā milzīgo žurku, kas ģimenes virtuvi bija pārņēmusi savā varā. Pirmās pazīmes, ka kaut kas nav kā vajag, parādījās tad, kad ģimenes kaķis pilnībā atteicās iet uz virtuvi...

 

Interneta hits: Tēvs ar helikoptera palīdzību savam dēlam izrauj zobu - VIDEO Video

27.03.2014.

Lielākajai daļai bērnu zobārsti saistās ar pašiem baisākajiem murgiem, tāpēc gādīgajiem vecākiem reizēm nākas likt lietā izdomu, kā tikt ar problēmām galā. Mazā Ādama tētis nāca klajā ar patiešām radošu ideju - radiovadāmais helipkoteris un lieta darīta!

 

Sirreāla FOTOGALERIJA: Pēc olimpiskajām spēlēm Soči kļuvuši par spoku pilsētu @Krusttēvs (5)

26.03.2014.

Pavisam nesen Soči bija Pasaules sporta centrā - gandrīz 6000 atlēti cīnījās par savas valsts godu un olimpiskajām medaļām. Šobrīd Krievijas prezidenta, Vladimira Putina, 51 miljardu ASV dolāru vērtais un lolotais projekts vairāk atgādina spoku pilsētu.

 

Šaušalīgs VIDEO: Celtnieks pēdējā brīdī izglābjas no degošas ēkas un izbēg no nāves Video

26.03.2014.

Celtnieks strādājis 50 miljonu ASV dolāru vērtā luksusa dzīvokļu kompleksā, līdz tur izcēlies ugunsgrēks. Liesmas vīru bija iesprostojušas uz balkona, tāpēc sākotnēji viņš pats ar saviem spēkiem uzsāka glābšanos operāciju. 

 

