RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Sekss, viskijs un ātrums – moderno vīriešu spožums vai posts? @Krusttēvs (3)

17.11.2012.

Izlasot šādu virsrakstu, iespējams, pirmā doma, kas iešaujas galvā (augšējā), ir par mūsdienīga un veiksmīga vīrieša ikdienu – kura sastāv no kaislīga seksa, laba alkohola, piemēram, viskija, kā arī ātruma – ko vīrietis mēdz baudīt dažādos veidos: ar savu auto traucoties pa maģistrāli, ar slēpēm nobraucot no Alpu kalnu virsotnēm, vai kaut kā tā. Tomēr šoreiz stāsts ir pavisam ko citu: proti, DARBAHOLISMU, kur sekss, viskijs un ātrums ir nevis dzīves baudas sastāvdaļas (kaut gan sākumā tā arī ir), bet gan sekas jeb precīzāk – zāles pārslodzei un stresiem darbā.

Top vērienīgākā spēlfilma par Nameju (3)

16.11.2012.

Biedrība “Nameyse” un režisors Māris Martinsons veido vērienīgu kultūrvēsturisku un izglītojošu projektu – spēlfilmu “Namejs”. Filmas pirmizrāde iecerēta 2015.gadā. Projekta kopējās izmaksas tiek lēstas 2,5 - 3 miljoni latu apmērā, ietverot trīs gadu producēšanas – ražošanas ciklu. 

Šodien tiek atzīmēta starptautiskā „Kurjeru diena”

16.11.2012.

Šodien starptautiskais eksprespasta pakalpojumu sniedzējs DPD aicina iedzīvotājus un uzņēmējus visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā sveikt kurjerus „Kurjera dienā”, kas katru gadu tiek atzīmēta novembra trešajā piektdienā. Šīs īpašās dienas mērķis ir pateikties kurjeriem par viņu paveikto darbu un rūpīgi piegādātiem sūtījumiem visā Baltijā.

Plāno izdalīt vairāk kā 6 kilometrus sarkanbaltsarkano lentīšu (1)

16.11.2012.

Tuvojoties Latvijas neatkarības dienai, pašmāju degvielas tirgotāja „VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijās (DUS) ikvienam apmeklētājam būs iespēja saņemt sarkanbaltsarkano lentīti. „VIRŠI-A” sarkanbaltsarkanās lentītes uzņēmuma DUS klientiem piedāvā jau otro gadu. Pērn visās „VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijās par godu valsts svētkiem tika salocīti un izdalīti vairāk nekā 6 kilometri sarkanbaltsarkano lentīšu. 

Seksīgā Lingita iegūst titulu „Miss Talent 2012” Video @Krusttēvs (3)

14.11.2012.

Populārā „Playboy” modele un „OKartes skatuve 2” dziedātāja Lingita Lina Bopulu, Filipīnās piedaloties „Playmate 2012” konkursā, ieguva godpilno titulu „Miss Talent 2012", vēsta pati Lingita „Twiterī”.

