RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

10 izplatītākās fobijas. No kā baidies Tu?

21.10.2014.

Internets ir burtiska baiļu rūpnīca. Yahoo apkopojis lietotāju top 10 fobijas, kuras tie meklējuši pēdējā mēneša laikā, likumsakarīgi, tuvojoties Helovīnu laikam. (Kas mums atgādina, ka ir tāda lieta kā bailes no Helovīna, ko sauc par "samhainophobia")
Starp visiem zināmajām fobijām no tumsas, zirnekļiem un šaurām vietām, pavīd arī dažas īpatnējākas kā, piemēram, bailes no vēmekļiem. 

Šaušalīgās top 10 fobijas šeit

 

Šausmas! Medmāsa noindē 38 cilvēkus un pēc tam uztaisa selfiju - VIDEO (1)

21.10.2014.

Itāļu medmāsa tiek turēta aizdomās 38 cilvēku slepkavības lietā, un visi šie cilvēki tika nogalināti viena vienīga iemesla dēļ – viņi vai viņu radinieki bija kaitinoši! Medmāsa it kā injicējusi viņiem nāvējošu devu ķīmiska šķidruma, kas izraisījis šiem cilvēkiem sirds apstāšanos. VAIRĀK LASĪT ŠEIT

 

Šokējošs VIDEO: Lūk, kā šobrīd izskatās populārā māksliniece Žanna Friske

20.10.2014.

Pirms vairākiem mēnešiem medijos parādījās ziņa, ka dziedātāja Žanna Friske cīnās ar vēzi. Pēc neskaitāmiem spriedelējumiem medijos par un ap viņas veselību, Žanna aizvien biežāk parādās sabiedrībā un nemaz neslēpjas no fotogrāfiem. Žanna ir atgriezusies Krievijā un mierīgi ar savu ģimeni apmeklē dažādus restorānus, turklāt bauda rudenīgās pastaigas pa parkiem. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT

 

Smieklīgi! Šis ir iemesls, kādēļ tiešajā ēterā nevajadzētu līdzi ņemt suni

20.10.2014.

Nav gan īsti saprotams, kādēļ šim laika ziņu vīram bija līdzi suns, taču izskatījās, ka šis dzīvnieks tur nemaz nevēlas uzturēties.To visu paspilgtināja arī šī dzīvnieka izmērs un žokļa spējas, kas nu ir redzamas visai pasaulei. SMIEKLĪGO VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

VIDEO: Zaglis mēģina aplaupīt konditoreju, tā vietā saņem pamatīgu sutu no citiem klientiem Video (2)

15.10.2014.

Brazīlijas pilsētā Sanpaulu zaglis vēlējās aplaupīt kādu konditoreju, bet sastapās ar negaidītu pretestību. Tirdzniecības vietā esošie klienti tā vietā, lai nobītos, metās garnadzim virsū ar galdiem un krēsliem, pamatīgi nozilinot viņa pēcpusi. Tev nebūs zagt! 

 

