RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Šī sieviete nezina, ko nozīmē gravitācija! Super!

07.12.2014.

Daudzi uzskata, ka dejošana pie stieņa ir tikai un vienīgi striptīzdejotāju darba lauciņš, lai gan patiesībā, tas ir viens no labākajiem spēka treniņiem ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Skaista kustēšanās pie stieņa prasa ļoti ilgus un grūtus treniņus, bet, kā redzam šajā video, tas atmaksājas pa visiem 100%. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

Ģeniāli! Ko darīt, ja mašīnas atslēgas paliek iekšpusē? – VIDEO (1)

06.12.2014.

Domājams, ka ļoti daudzi autovadītāji zina to, kā ir tad, ja mašīnas durvis ir aizslēgtas, bet atslēga ir palikusi auto iekšpusē. Dažiem ir rezerves atslēgas, taču tās parasti neviens līdzi nenēsā. Lūk, vienkāršs veids kā atslēgt aut no ārpuses. SKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Ko uzvaras dēļ šis vīrietis gatavs izdarīt ar sievieti?! Vājprāts! (5)

06.12.2014.

Kāds Krievijas realitātes šova dalībnieks, savai pretiniecei ir ne tikai, iespējams, radījis morālu traumu, bet arī salauzis degunu. Šova pamatdoma ir tāda - pēc iespējas ilgāk jānoturās pie mašīnas. Pēdējais, kas atlaidīs roku vai kādu citu ķermeņa daļu no tās, to iegūs. Mašīna, izrādās, ir bijusi stipri mazsvarīgāka par vajadzību iekaustīt savu pretinieci. SKATĀMIES!

 

VIDEO: Vai šis ir jaunais spaisa aizstājējs? Uzmanies!

06.12.2014.

Gada sākumā tika rīkotas plašas akcijas legālo narkotiku jeb spaisa iznīcināšanai. Spaisa lietošana nonāca galējībās un prasīja arī daudzu dzīvības. Nu ir parādījies jauns brīnums, ko dēvē par Ibicas gaisu. Tas esot legāls un nenodarot nekādu ļaunumu. Tiesa gan, to pašu dzirdējām arī par spaisu. Kas īsti ir šis apreibināšanās līdzeklis? SKATĀMIES!

 

VIDEO: Pretīga rīcība! Šis video ir izraisījis sašutumu visos, kas to ir redzējuši! (2)

06.12.2014.

Youtube ir atrodams video, kas izsauci plašu sabiedrības nosodījumu. Kas video attēlots? Tas, kā vilciena mašīnisti Krievijā gavilē par to, ka ir apzināti palielinājuši ātrumu, lai ar vilcienu traumētu pa sliedēm skrienošu lāci! Žēl ķepaini, bet paldies Dievam, varas iestādes ir sapratušas, ka šo incidentu nedrīkst atstāt bez ievērības un sākuši dienesta izmeklēšanu apstākļu noskaidrošanai. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

