RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Pikanti attēli no Džesikas Albas personīgā arhīva (3)

11.05.2013.

Amerikāņu aktrise Džesika Alba (Jessica Alba) ir viena no retajām Holivudas slavenībām, kura var uzvilkt jebko un izskatīties vienkārši neatkārtojami! Tomēr, vēl lieliskāk redzēt viņu peldkostīmā!

 

Izšķīries viens no skaistākajiem zvaigžņu pāriem pasaulē @Krusttēvs (4)

10.05.2013.

Par attiecību beigām paziņojis viens no skaistākajiem aktieru pāriem pasaulē - seriāla "Vampīru Dienagrāmatas" zvaigznes Īans Somerhalders (Ian Somerhalder) un Nina Dobreva (Nina Dobrev).

 

Vladmiru Putinu izmanto apšaubāmas izcelsmes kebabu reklāmā (3)

08.05.2013.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins (Vladimir Putin) vienmēr bijis populārs mediju vidē. Tagad Ukrainas pilsētā Odesā viņš izmantots kā reklāmas seja, kādam kebabu restorānam, ziņo Ukrainas žurnālisti.

 

Britnijas Spīrsas dubultniece vēl seksapīlāka par pašu zvaigzni - FOTO @Krusttēvs (3)

08.05.2013.

Lai kā aizgājušās desmitgades popprincese Britnija Spīrsa (Britney Spears) censtos, zvaigznei tā arī neizdodas sasniegt tikpat augstas slavas virsotnes kā vecajos labajos laikos, taču to gan nevarētu teikt par viņas dubultnieci - anglieti Mišelu Vīku (Michaela Weeks).

 

Skaistā dziedātāja Vera Brežņeva iegādājusies lepnu īpašumu par diviem miljoniem - FOTO @Krusttēvs (2)

07.05.2013.

Krievu estrādes zvaigzne un kādreizējā grupas "Viagra" dalībniece Vera Brežņeva (Вера Брежнева) nule kā iegādājusies divus miljonus dolāru vērtu īpašumu Kijevas ekskluzīvajā piepilsētas ciematā "Millennium Park" blakus slavenajam dziedātājam Valērijam Meladzem.

 

