RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Supermodele Naomi Kempbela: Mans ķermenis piedzīvo otro jaunību (1)

14.08.2013.

Paparaci pieķēruši 43 gadus veco supermodeli Naomi Kempbelu (Naomi Campbell) atpūšoties Ibizas salā, Spānijā. Lai arī savos atvaļinājumos zvaigznes parasti ir izvairās no komentāru sniegšanas medijiem, tomēr šoreiz Naomi pieļāva izņēmumu!

 

VIDEO: Jauns interneta fenomens - haizivs kaķis, kas tīra istabu Video @Krusttēvs

12.08.2013.

Par jaunu interneta hitu kļuvis Youtube kanāls "texasgirly1979", kurā kāda sieviete publicē savu mājdzīvnieku video, par īpašu interneta lietotāju kļuvis "haizivs kaķis" - kaķis, kas ietērpts haizivs kostīmā, uzkopj māju riņķojot uz putekļsūcēja-robota.

 

ŠOKĒJOŠI FOTO: Dziedātāja Bejonsē ierauj matus ventilatorā un nogriež zēngalviņu Video @Krusttēvs (2)

12.08.2013.

Pēc jūlijā notikušā incidenta, kad slavenā un seksapīlā dziedātāja Bejonsē koncerta laikā publikas acu priekšā ierāva matus ventilatorā, māksliniece publicējusi fotogrāfijas ar savu kardināli atšķirīgo matu griezumu - super īsi apgrieztiem matiem.

 

FOTO: Aktrise uz filmas pirmizrādi ierodas bez krūštura @Krusttēvs (2)

08.08.2013.

Aktrise Amanda Seifrīda (Amanda Seyfried) no tiesas māk ar joni ierasties uz filmas prezentāciju un apburt visus ar savu šarmu un teju kailajām krūtīm.

 

Keitijas Perijas bijušais vīrs publiski izņirgājas par eks-sievu un abu seksuālo dzīvi @Krusttēvs (1)

05.08.2013.

Dziedātājas Keitijas Perijas (Katy Perry) bijušais vīrs Rasels Brends (Russel Brand) publiski izņirgājies par abu laulību, šova laikā izsakoties: kamēr mīlējies ar Periju, domājis tikai par citām sievietēm.

 

