RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Slavenā mūziķe Keitija Perija piedalās elegantā fotosesijā

20.06.2013.

Keitija Perija (Katy Perry) piedalījās modes žurnāla “Vogue” rīkotajā fotosesijā. Populārā mūziķe būs redzama jūlija izdevumā. 

 

FOTO: Teilore Svifta pozē pieguļošā kleitiņā (2)

19.06.2013.

Pagājušajā nedēļas nogalē notika “MuchMusic Video Awards” apbalvošanas ceremonija, kurā noteica labākos mūzikas klipus. Starp viešņām bija arī amerikāņu dziedātāja Teilore Svifta (Taylor Swift). 

 

FOTO: Piedzērusies un pārballējusies supermodele dara kaunu savai profesijai @Krusttēvs

18.06.2013.

Skaistas, daiļas un vienmēr koptas, garkājainas, tumšmatainas un blondas - tās ir supermodeles, kas gozējas uz žurnālu vākiem un liek mūsu sirdij pukstēt straujāk. Taču, kas notiek, kad nemainīgās daiļavas zaudē savu spozmi un krīt par upuri degradējošajai naktsdzīvei?

 

FOTO: Skat, par kādu muskuļkalnu izaudzis Švarcenēgera dēls! @Krusttēvs

16.06.2013.

Populārās filmu zvaigznes un bijušā Kalifornijas gubernatora Arnolda Švarcenēgera (Arnold Schwarzenegger) dēls Patriks izmēros neatpaliek no slavenā tētuka, kas kādreiz bija īpaši pazīstams ar savu īpaši muskuļoto un trenēto torsu.

 

FOTO: Britnija Spīrsa bez grima (1)

15.06.2013.

Slavenā amerikāņu dziedātāja Britnija Spīrsa (Britney Spears) jau ilgāku laiku mocījusies ar liekā svara problēmām. Par prieku viņas faniem, Spīrsa ar katru dienu uzlabo savu formu. Tomēr tagad jāsāk uztraukties par kaut ko citu!

 

