RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Kontaktlēcu lietotāju visbiežāk pieļautās kļūdas

31.10.2017.

Kontaktlēcu lietošana ir ļoti smalks un uzmanību prasošs process. Ievērojot visus lietošanas norādījumus, kontaktlēcu lietošana kļūst vienkārša, patīkama un var ievērojami atvieglot ikdienas dzīvi. Tomēr nereti gan kontaktlēcu lietošanas noteikumus, gan speciālistu norādījumus pacienti uztver tikai rekomendējoši, tādēļ vairums kontaktlēcu lietotāju pieļauj kļūdas to nēsāšanā. Kādas tās ir? – atbildes sniedz kontaktlēcu ražotāju speciālisti.

 

Aicina skolēnus radošos darbos atklāt savu redzējumu uz Rīgas ostu

30.10.2017.

Lai iepazīstinātu jauniešus ar Rīgas ostas darbu, ostas nozīmi pilsētā, kā arī sniegtu ieskatu par profesionālajām karjeras iespējām Rīgas ostā, Rīgas brīvostas pārvalde (RBP) izsludina radošo darbu konkursu skolēniem "Osta pilsētai".

 

 

Kā ikdienā rūpēties par savu acu veselību?

26.10.2017.

Miglošanās, ņirboņa, regulārs acu nogurums vakaros, attēla dubultošanās ir nopietni signāli, kas liecina par nepieciešamību apmeklēt acu ārstu. Diemžēl tie var arī izvērsties par tādiem būtiskiem redzes traucējumiem, kas liks ārstam nozīmēt steidzamus profilaktiskus vai ārstēšanas pasākumus.

 

Kārlis Bardelis: 5 jautājumi, ko sev uzdot, lai sasniegtu mērķi

26.10.2017.

“Robežas? Es tās nekad neesmu redzējis. Esmu vien dzirdējis, ka tās eksistē cilvēku prātos,” smaida Latvijā pazīstamākais piedzīvojumu meklētājs un MOT vēstnesis Kārlis Bardelis, citējot ceļotāju Tūru Heijerdālu. Viņš izdomāja, ka vēlas šķērsot Eiropu ar skrituļslidām, no Rīgas ar divriteni aizbraukt uz Sočiem un ar slēpēm pa polāro loku šķērsot Somiju. Pēc tam – ka vēlas šķērsot Atlantijas okeānu airu laivā. Atšķirība starp Kārli un cilvēku parasto – Kārlis ne tikai izdomāja, bet arī izdarīja. Izvēles priekšā esam ik dienas, tāpēc prāta robežu krāpnieks iesaka, ko ceļā uz mērķu sasniegšanu noteikti vērts sev pajautāt.

 

LTV1 ēterā sāksies spēle “Kurš ir kurš?” ar Zani Daudziņu

25.10.2017.

Jau no sestdienas, 28.oktobra, Latvijas Televīzija saviem skatītājiem piedāvās jautru un azartisku spēli visai ģimenei “Kurš ir kurš?” kopā ar skatītāju iemīļoto aktrisi Zani Daudziņu. Spēli astoņus sestdienu vakarus līdz pat 23.decembrim varēs vērot LTV1 ēterā plkst.21.25. Latvijas Televīzijas rudens sezonas galvenais jautājums ir - "Kurš ir kurš?".

 

