RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Iespējams, labākais veids, kā vīrietim paziņot par grūtniecību - VIDEO

21.10.2014.

Bērniņa nākšana pasaulē vienmēr ir kaut kas ļoti skaists, taču reizēm veids, kā sievietes to paziņo savam mīļotajam ir nenovērtējams! Šī jaunā māmiņa īpaši radoši pacentās, kārtīgi pārsteidzot tēti. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

Vājprāta murgs! Ārsti sievietei no kuņģa izņem 4 kilogramus matu - VIDEO

21.10.2014.

Katram no mums ir netikumi - cits smēķē, vēl kāds grauž nagus, bet šī meitene sirgst ar citu savdabīgu māniju – viņa ēd matus, ko atrod mājās uz paklāja, turklāt labprāt iestiprinās, košļājott savu matu galus. Psiholoģiski meitene esot pilnīgi vesela. Lai noskatītos video, KLIKŠĶINIET ŠEIT! 

 

Netīrs tualetes pods? Nekāda stresa - vienkārši nopērc Coca-Colu - VIDEO (2)

21.10.2014.

"Coca-Cola" jau izsenis bijis visai universāls šķidrums - garšīgs, noņem rūsu, mēdz bojāt organismu un vēl pāris lieta. Lai nu kā - šī dzēriena funkcijām nav robežu. Izrādās, ka labākais tualetes podu tīrīšanas veids ir tieši koliņa. Unikālo VIDEO pamācību aplūkojiet šeit!

 

VIDEO: Idiotisms vai drosme? Godprātīgs pilsonis aiztur policistu - likumpārkāpēju

21.10.2014.

Latvijā kaut ko tādu nav iespējams redzēt. Citi šo vīrieti dēvē par drosminieku, bet vēl kāds - par idiotu. Tas gan nav svarīgi, jo iepriekš nekas tāds nudien nebija redzēts! VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

Īsta mistērija! 10 fotogrāfijas, kuras neviens nespēj izskaidrot - VIDEO (2)

21.10.2014.

Fotogrāfija ir skaists veids, kā iemūžināt kādu skaistu vai vienkārši interesantu faktu. Runā, ka viena fotogrāfija ir tūkstoš vārdu vērta. Vai jūs spētu izskaidrot šos foto? NEIZSKAIDROJAMOS FOTO SKATĪT ŠEIT!

 

