RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Smieklīgi! Lūk, kā ASV iedzīvotāji izrunā latviešu vārdus! (1)

20.12.2014.

Latviešu valoda tiek uzskatīta par vienu no pasaules sarežģītākajām valodām gan fonētiskajā, gan valodas bagātības ziņā. Lūk, kā ASV iedzīvotājiem sekmējas ar latviešu valodas lietošanu. SKATIES TO ŠEIT!

 

Kādas Ziemassvētku dāvanas pirkt viņai, viņam un mazajiem

19.12.2014.

Ziemassvētku dāvanas sagādā patiesu prieku gan dāvinātājam, gan dāvanas saņēmējam. Tomēr piemērotāko un gaidītāko dāvanu meklēšana nereti pārvēršas īstā skrējienā garām veikalu plauktiem. Pirmssvētku iepirkšanās drudzis jau rit pilnā sparā, bet, ja esat atstājuši dāvanu iegādi uz pēdējo mirkli, tad, iespējams, jums var palīdzēt ieteikumi, kādas dāvanas ir aktuālākas šogad.

 

VIDEO: Putins izņirgājas par insultu pārcietušu žurnālistu (6)

19.12.2014.

Šoreiz par sava veida interneta hītu ir kļuvis kāds video, kurā Putins preses konferencē paņirgājās par kāda žurnālists lēno runas veidu. Kā vēlāk atklājās, žurnālists ir pārcietis divus insultus, kas atstājis neizdzēšamas sekas. Neskatoties uz nekorekti saņemto apvainojumu, žurnālists spēja saglabāt veselīgu humora izjūtu, nepārdzīvojot par to. VIDEO SKATIES ŠEIT!

 

VIDEO: Kā tu rīkotos, ja Tevi izglābtu no nāves?

19.12.2014.

Cilvēks ir gaļēdājs un nesmādē nekāda veida proteīna avotus. Latvijā populārākie gaļas izstrādājumi tiek veidoti no cūkas, vistas un liellopa gaļas, taču citur pasaulē nesmādē arī čūskas un suņus. 

 

VIDEO: Viņa pameta skolotājas darbu, lai darītu šo. Dīvaini! (5)

19.12.2014.

Vieni visu mūžu sapņo par to, ka varētu kļūt par skolotājiem. Citi, savukārt, nevar saprast to, kā labprātīgi var vēlēties kļūt par skolotāju.

 

