RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Skat, cik perfekti un labi atkal izskatās Britnija! @Krusttēvs

28.07.2013.

Sportiska figūra, veselīgs mirdzums sejā un kārtīga ūdens pudele rokā - šķiet dziedātāja Britnija Spīrsa (Britney Spears) atkal tikusi uz pareizā ceļa un nedomā apstāties! 

 

FOTO: Dziedātāja Elija Gouldinga izrāda satriecošo iedegumu un kailo vēderiņu

28.07.2013.

Dziedātāja Elija Gouldina (Ellie Goulding), kas ar savu unikālo balss tembru ar šovu aprīlī priecēja arī Latvijas publiku, krasi mainījusi stilu un no trauslas, bālas meitenes pārtapusi iedegušā un mirdzošā pludmales dīvā.

 

FOTO: Bijušās meiteņu grupas Sugababes dalībnieces daudz seksīgākas, nekā agrāk! @Krusttēvs

21.07.2013.

Kā mainījušās bijušās meiteņu grupas Sugababes dalībnieces? Visas trīs dāmas, kas atradās grupas orģinālajā sastāvā, bet šodien to jau pametušas, pludmalē apvienojās kopīgai un neatkārtojami valdzinošai fotosesijai.

 

FOTO: Dženifera Lopesa cenšas padarīt greizsirdīgu savu bijušo vīru @Krusttēvs

20.07.2013.

Multimāksliniece Dženifera Lopesa (Jennifer Lopez) prot ne vien lieliski dziedāt, dejot un tēlot, bet arī pārzina vislabākos trikus, kā līdz baltkvēlei greizsirdīgu padarīt savui bijušo vīru - dziedātāju Marku Antoniju (Marc Anthony). 

 

FOTO: Aktrise Demija Mūra fotogrāfiem nejauši parāda savas apakšbiksītes (1)

20.07.2013.

50 gadu vecā amerikāņu aktrise Demija Mūra (Demi Moore) devās vakariņās uz kādu no Holivudas restorāniem. Kāpjot ārā no savas automašīnas, māksliniecei sanāca neliels misēklis!

 

