RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Patinsona dēļ Kristena Stjuarte paliek bez matiem @Krusttēvs

11.09.2013.

Ko padarīsi salauztai sirdij...Filmas "Krēsla" zvaigzne Kristena Stjuarte (Kristen Stewart) pēdējā laikā manīta gozējamies ar daudz plānāku matu ērkuli. Kā baumo aktrisei tuvu stāvošas personas, tīņu mīlules matu zudumu izraisījusi sāpīgā šķiršanās no viņas mīļotā - siržu lauzēja un meiteņu mīlētā aktiera Roberta Patinsona (Robert Pattinson).

 

LŪK, REALITĀTES FOTO: Kā sešdesmit gadu vecumā izskatīties divreiz jaunākai? @Krusttēvs (1)

10.09.2013.

Droši vien katras sievietes sapnis ir spēt pat savos cienījamākajos gados aizvien valdzināt ar savu satriecošo izskatu. Tieši tas ir izdevies 59 gadus vecajai Kristijai Brinklijai, kura aizvien izskatās tā, it kā viņai būtu nevis teju 60, bet drīzāk 30 gadu.

 

FOTO: Gaišreģe pareģo skaistas meitenes, realitātes šova DOM-2 dalībnieces nāvi @Krusttēvs (2)

10.09.2013.

Tumšs mākonis pārslīdējis pār Krievijā veidoto un arī Latvijā demonstrēto, skandalozo realitātes šovu "Дом-2" - šovā viesojusies gaišreģe, kas pareģojusi kādas dalībnieces bojāeju.

 

Jūsu uzmanībai pasaules lokanākā sieviete - ĻOTI PIKANTI FOTO (1)

08.09.2013.

Attēlos redzamā dāma ir Jūlija Guntela (Julia Gunthel). Daiļava ar savām kustībām spēj sasiet mezglā gan savu ķermeni, gan skatītāju acis! Vingrošanas pasaulē cilvēki Jūliju vairāk pazīst ar viņas skatuves vārdu – Zlata.

 

Kā internetu raksturo cilvēki, kuri to nekad nav redzējuši vai lietojuši (2)

08.09.2013.

Internets mūsdienu cilvēkam šķiet ļoti normāls un pat ikdienišķs. Mēs varam iepirkties, samaksāt rēķinus un vēl daudz citas ekstras, kas, pirms interneta ēras sākšanās, būtu prasījušas lielāku laika resursu patērēšanu. Būtībā, šobrīd cilvēks var izdzīvot pat neizejot no mājas. Viens nosacījums – jābūt internetam un jāprot to izmantot! Tomēr pietiekami daudz pasaules iedzīvotāju joprojām ar kibervidi ir uz “Jūs” un arī tādi, kuri savā dzīvē ne reizi nav bijuši tīmeklī!

 

