RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Kardašijana izrāda savus kailfoto, bet vēl nesen raudot solījās to nekad nedarīt Video

14.11.2012.

Pasauli pārņēmis šoks par skandalozās Kimas Kardašijanas kailfoto ar iespaidīgo pēcpusi un atkailinātām, burtiski visām, īpašajā vietiņām. Interesanti gan, ka 2011.gadā, parādoties nedaudz atkailinātiem foto, Kardašijana jutās tik apkaunota un šokēta, ka raudot solījās nekad vairs nefotogratēties kaila.

 

Stress pie friziera - šis kungs izmanto katanas un mažus, lai ieveidotu klientu matus

13.11.2012.

Frizieris ir kā psihologs. Cilvēki dodas uz skaistumkopšanas saloniem atbrīvoties no negatīvās enerģijas, atpūsties un tapt skaistāki. Varētu likties, ka tas tiek pielīdzināts tikai sievietēm, bet arī vīrieši labprāt to dara. Zemāk redzamais matu griezums liekas ļoti normāls un parasts, bet kad redzēsiet, ar ko tas veidots… VIDEO SKATĪT ŠEIT

 

Šīs sievietes laulības pārkāpšana ir kļuvusi par interneta sensāciju!

13.11.2012.

Lai saprastu video notiekošo, nepieciešams iepazīties ar senākiem notikumiem. Šī sieviete bija krāpusi savu vīru jau iepriekš un viņai tapa piedots. Pēc tam, kad vīrietis pamanīja, ka sieviete izturas dīvaini, viņam radās aizdomas par to, ka viņa atkal ir atsākusi vecās gaitas.Vīrieša priekšnojauta nostrādāja – viņa labākais draugs, kurs bija arī vedējs kāzās, bārā redzēja sievieti ar savu mīļāko un nekautrējās to nofilmēt. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT

 

Oho! Iepazīsties ar suni, kurš hipnotizē cilvēkus

12.11.2012.

Cilvēki dalās divas grupās – tie,kuri tic hipnozes spēkam un tie, kuri to kategoriski noliedz. Daudzi uzskata, ka tas viss ir iestudēts un to neviens reāli nevar izdarīt. Bet ko jūs teiksiet, ja apgalvosim, ka to var paveikt arī suns? Jā, šis suns ir īpašs un sauc viņu Princese. SKATĀMIES!

 

 

Bail iedomāties, kas notiktu, ja norītu kaut ko tādu... (1)

12.11.2012.

Dažkārt rodas dažādi ražošanas brāķi un tas ir pašsaprotami, jo iekārta paliek iekārta, taču, domājams, ka pārtikas nozarē to nevajadzētu pieļaut. Zemāk ir redzams diezgan baiss video par to,ko kāds vīrietis ir atradis savā limonāde. Piebildīsim, ka viņš iepriekš nezināja, kas tas ir. SKATĀMIES ŠEIT!

 

