RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Vai Avrilas Laviņjas krūtis var nodurt? @Krusttēvs

21.09.2013.

Spriežot pēc tā, kādu apakšveļu izvēlas nēsāt dziedātāja Avrila Laviņja (Avril Lavigne), jauzmanās visiem tiem, kas vēlas dziedātājai pienākt pārlieku tuvu...

 

FOTO: Allaž daiļā aktrise Keitija Holmsa iziet ielās bez meikapa un izskatās briesmīgi @Krusttēvs

19.09.2013.

Allaž daiļā aktrise Keitija Holmsa (Katy Holmes) pamanījusies ne pa jokam "pārbiedēt" savus karstākos un kvēlākos fanus, sabiedrībā parādoties izskatoties manāmi savādāk nekā ierasts- bāla, nogurusi un veca.

 

FOTO: Vai seko meitas pēdās? Lindsijas Lohanas māte nokļūst aiz restēm @Krusttēvs

18.09.2013.

Kamēr šķiet, ka reiz skandalozā aktrise Lindsija Lohana (Lindsay Lohan) beidzot nonākusi uz pareizās taciņas, no ceļa nostāk sākusi iet viņas māte Dina Lohana (Dina Lohan). Kā vēsta tabloīdi, slavenās zvaigznes māmiņa  nonākusi aiz restēm, jo pārsniegusi atļauto braukšanas ātrumu.

 

FOTO: Lūk, pret kādu daiļavu Laiems Hemsvorts iemainīja Mailiju Sairusu? @Krusttēvs

18.09.2013.

Līdz ar aktiera Laiema Hemsvorta (Liam Hemsworth) paziņojumu par šķiršanos no skandalozās tīņu popkultūras ikonas Mailijas Sairusas (Miley Cyrus), vienlaikus pasauli apceļojušas arī fotogrāfijas, kurās izskatīgais aktieris redzams kopā ar kādu noslēpumainu, blondu daiļavu. Kas ir šī skaistā būtne?

 

FOTO: Kārtējo reizi Mailijas Sairusas ģērbšanās stils izsauc šoku ASV medijos

17.09.2013.

Dziedātāja Mailija Sairusa (Miley Cyrus) brīvdienās apmeklēja Londonu. Nav svarīgi, kurā pasaules valstī atrodas skandalozā dziedātāja, jo visur viņas ģērbšanās stils izsauc vienādas emocijas – sašutumu un šoku!

 

