RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Bibliotekārs mūsdienās ir universālais kareivis

02.08.2018.

Bibliotekāra profesija vienmēr ir bijusi nozīmīga, bet laika gaitā ir mainījusies tās specifika – ja kādreiz ar bibliotekāra palīdzību varēja iegūt kāroto grāmatu, tad mūsdienās bibliotekārs ir uzticams palīgs teju visos ikdienas jautājumos – gan nepieciešamo grāmatu sarūpēt, gan ar datora un interneta izmantošanu palīdzēt, gan pakonsultēt jautājumos, kas saistīti ar visdažādāko ikdienas dzīves situāciju risināšanu. Būt par bibliotekāru – tā ir iespēja nepārtraukti sevi pilnveidot – gan daudzveidīgos kursos, gan izmantojot vienmēr apkārt esošo zināšanu krātuvi – grāmatas, periodiku un interneta resursus.

 

Uzņēmumi: Darbinieki un klienti novērtē kvalitatīvu kafiju (1)

12.01.2018.

Strādājot birojā, cilvēki bieži vien nespēj iedomāties ikdienas darbu bez laba datora, printera un citas tehnikas, kas palīdz un atvieglo ikdienas pienākumus. Aptaujājot vairākas iestādes un uzņēmumus, atklājās, ka ikdienas darbs birojā nereti nav iedomājams arī bez laba kafijas automāta, kas ne tikai sniedz darbiniekiem uzmundrinājumu agros rītos, bet arī kalpo kā socializēšanās veicinātājs, jo pie kafijas automāta var pārrunāt paveiktos un plānotos darbus, kā arī uzzināt kolēģu jaunumus. Lai noskaidrotu, cik liela nozīme birojā ir kafijas automātam, kā darbinieki vērtē iespēju ik dienas baudīt labu kafiju un kā tas ietekmē klimatu kolektīvā un darba ražīgumu, SIA “Venden”, kuram viens no darbības virzieniem ir kafija un tās pagatavošanas iekārtas, ir apkopojis vairāku nozaru uzņēmumu viedokļus. 

 

TOP 5 padomi, kā tikt galā ar Jaungada dienas gurdumu

29.12.2017.

Jaunā gada sagaidīšana visbiežāk nav iedomājama bez bagātīgi klātiem galdiem, un parasti netrūkst arī grādīgāku un stiprāku dzērienu, kurus svētku reizēs iedzeram arī vairāk nekā vajadzētu. Nereti diena pēc svētkiem nāk ar smagām sekām: galvassāpēm, sliktu dūšu u.c. veselības problēmām.

 

Skolēni no visas Latvijas ekskursijā iepazīstas ar Rīgas ostu

24.11.2017.

Teju 40 skolēni no visas Latvijas devās ekskursijā apskatīt Rīgas ostas teritoriju, lai labāk sagatavotos Rīgas brīvostas pārvaldes organizētajam konkursam "Osta pilsētai".

 

10 veidi, kā palielināt savu algu

22.11.2017.

Vai esat apmierināts ar to, cik šobrīd nopelnāt ar savu pašreizējo darbu “no 9 līdz 5”? Vai reizēm aizdomājieties, ko vēl jūs varētu darīt, lai esošajā uzņēmumā spētu nopelnīt vairāk naudas? Jūsu pilnās slodzes darba algas palielināšana ir viens no efektīvākajiem soļiem, ko varat veikt, lai kopumā uzlabotu savas finanses un jaunākie kredīti nebūtu jūsu izskatāmo jautājumu sarakstā.

 

