RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Viņa bildinājumu atraidīja diezgan briesmīga iemesla dēļ

28.10.2014.

Par nožēlu puisim meitene bildinājumu noraidīja. Un ziniet, kādēļ? Tādēļ, ka vīrietim ir pārāk mazs dzimumloceklis.Vismaz viņai pietika prāta, to neminēt spēles laikā, taču, kā pēcāk izteicās pats vīrietis, ar šo problēmu viņš sadzīvo visu savu mūžu. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT

 

Izklaides Krievijā - masveida kautiņš starp Čeļabinskas un Jekaterinburgas iedzīvotājiem - VIDEO Video (5)

27.10.2014.

Par katru pilsētu cīnījās 76 vīri - katrā pusē pa 38 dalībniekiem! Interesanti, ka abas puses par kautiņu vienojās vietnē Facebook.com - tieši tik vienkārši! Kā vietējie mediji ziņo, tad neviens no iesaistītajiem nav guvis smagas traumas.

 

VIDEO: Smieklīgākais un episkākais drošības video lidostu vēsturē! Video

27.10.2014.

Air New Zealand" vēlas atdzīvināt Hobitu māniju ar savu jauno drošības video. "Visepiskākais drošības video, kas jebkas izveidots" tiek palaists pirms trešās un pēdējās Hobitu triloģijas filmas iznākšanas. "Air New Zealand" ir izpelnījušies sava veida reputāciju ar dramatiskiem lidojuma drošības video. Daži klasiskie ietver Ričarda Saimonsa deju ballīti un "Baywatch" Deivida Haselhofa izjādes uz mini zirga.

 

VIDEO: Džims Kerijs parodē Sias populārās dziesmas "Chandelier" video Video

27.10.2014.

 

VIDEO: Oho! Izrādās arī Latvijā aizliedz reklāmas! 18+

24.10.2014.

Reklāmas industrija mēdz būt ļoti savāda un interesanta vienlaicīgi. Mūsdienās, lai pārdotu kādu visai sabiedrībai zināmu lietu, ir nepieciešama ļoti liela izdoma un pārliecība par saviem spēkiem. Izrādās arī pie latviešu reklāmas debesīm ir tādas reklāmas, kas ir aizliegtas. SKATIES ŠEIT!

 

 

