RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

8 ieteikumi svētku galda rotāšanai

24.12.2014.

Gan Ziemassvētki, gan Jaunā gada svinības ir laiks, kad sevišķi piedomājam par īpašiem ēdieniem, kā arī radošu, svētkiem piemērotu maltītes vai galda noformējumu. “Dobeles dzirnavnieks’’ sadarbībā ar Lindu Mazuri, kulinārā bloga “Vīnotava’’ autori, iesaka vairākus padomus, lai svētki izdotos skaisti un būtu baudāmi ar visām maņām: ne tikai ar garšu, bet arī – ar smaržu, redzi, tausti un pat – dzirdi.

 

VIDEO: Bezpajumtniekam iedeva 100 dolārus un sekoja uz veikalu. Tu neticēsi tam, kas notika!

24.12.2014.

Ir dažādi bezpajumtnieku veidi un esam jau iepriekš publicējuši video, kuros atklājās visai neticami fakti par viņu dzīvi un paradumiem. Nereti tieši šie cilvēki ir tie, kuri kādam visvairāk palīdzēs nelaimē un labprāt dalīsies kaut vai ar to pašu mazumiņu,kas viņiem pieder.

 

VIDEO: Vai vīrieši izturētu dzemdību sāpes?

24.12.2014.

Nez kādēļ, pēdējā laikā ir parādījušies dažādi video, kuros vīrieši labprātīgi dodas izmēģināt to, kādas tad īsti it sajūtas, kad sākas dzemdības un pasaulē tiek laista dzīvība.

 

VIDEO: Šis triks liek meitenēm palikt bez vārdiem! (1)

24.12.2014.

Šī trika nosaukums ir pavisam vienkāršs – maģiskais penis! Skan ļoti daudzsološi, vai ne? Ir arī! Neatklāsim detaļās, kā viss notiek, taču tas tik tiešām ir iespaidīgi un arī tas ir maģiski, lai kā arī negribētos tam ticēt! 

 

VIDEO: Viņš ber uz kolas bundžiņas cukuru. Kāpēc?

23.12.2014.

Iespējams, kad uzzināsiet kāpēc un arī paskaitīsiet līdzi to, cik daudz karotītes šis cilvēks uzber uz kolas bundžiņas, kamēr stāsta savu sakāmo, jūs šo padzērienu itin nemaz nevēlēsieties iegādāties un atkal dzert.

 

