RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Piecas idejas kā nosvinēt Ģimenes dienu brīvā dabā

15.05.2015.

15. maijā visā pasaulē atzīmē Starptautisko Ģimenes dienu, kurā tiek godinātas ģimenes tradīcijas un kopābūšana. Ar pārliecību, ka izbrauciens pie dabas ir viens no labākajiem veidiem, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni, AS Latvijas valsts meži eksperts Kristaps Didže ir izraudzījies un iesaka piecas lieliskas vietas, kur nosvinēt Ģimenes dienu.

 

Aija Baha-Velvele: pat tikai mazliet pamainot ikdienas paradumus, kļūsiet laimīgāki paši

15.05.2015.

Būtisks laimes sajūtas priekšnoteikums ir ciešas attiecības, savstarpējs atbalsts un kopīgas tradīcijas ģimenē. Cilvēki ģimenē jūtas laimīgāki, ja viņiem ir kopīgi hobiji, ģimenes pasākumi, ja ir izdevies vienam otru iepriecināt un bijusi iespēja sniegt mīļumu un saņemt to, liecina padziļinātais laimes un ģimenes attiecību pētījums Latvijā Amigo laimes indekss. Vienlaikus pētījumā secināts, ka vairāk nekā trešai daļai cilvēku ikdienas steigā pietrūkst laika, ko pavadīt kopā ar ģimeni, un tas kaitē attiecībām ģimenē un mazina katra paša laimes sajūtu. 

 

Seši vērtīgi padomi, kā jaunietim tikt pie kārotā darba

15.05.2015.

Nav noslēpums, ka jauniešu bezdarba līmenis Latvijā ir viena no aktuālākajām sociālajām problēmām. Iespējams, arī tu esi jauns cilvēks, kas meklē darbu, taču nekādi neizdodas to atrast. Kas tev būtu jāielāgo, lai vairotu savas izredzes iesaistīties darba tirgū un tikt pie kārotā amata?

 

Trīs iemesli, kuru dēļ ir vērts skatīties jauno mistikas trilleri „Par ko klusē priedes”

14.05.2015.

Nemēģini to pamest. Nerunā par pagātni. Vienmēr atbildi uz telefona zvaniem. Strādā, esi laimīgs un baudi dzīvi Veivordpainā – gleznainajā lauku Perfektvilā, kurā nekas nav tā, kā šķiet pirmajā mirklī. Par to, kas patiesībā notiek Ilinoisas štata pilsētiņā, stāsta jaunais aizraujošais trilleris „Par ko klusē priedes”. 

 

Jelgavā vīrieti pastaigas laikā sakož bebrs

14.05.2015.

Pirms laika mežacūkas bija iecienījušas pastaigas Rīgā, Juglas apkārtnē, bet dzīvā daba savu klātbūtni pilsētā ir pieteikusi arī Jelgavā, arvien aktuālākam kļūstot teicienam „mežs ienāk pilsētā”. Šonedēļ Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) atlīdzību kontaktu centrs saņēmis zvanu no vīrieša, kur, pastaigājoties ar savu suni pa Jelgavas pilsētas parku, piedzīvojis neparastu gadījumu – viņam no krūmiem uzbrucis bebrs un sakodis kāju. Taču BALTA pieredzē piedzīvoti arī citi neparasti dzīvnieku kodumi, kad noderējis apdrošinātāja atbalsts. 

 

