RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Zirnekļu tīkli - pietiekami spēcīgi, lai spētu apstādināt vilcienu @Krusttēvs

28.02.2013.

Šķiet Zirnekļcilvēka filmu veidotāji un komiksu radītāji nebūs bijuši tālu no patiesības, kad izdomājuši pasaulē iemīļotā supervaroņa austajam tīklam piešķirt neticamu spēku.

VIDEO: Aktrises neveiklais kāpiens pēc "Oskara" Video @Krusttēvs

25.02.2013.

Dženifera Lorensa (22) piedzīvojusi visai kuriozu mirkli svētdien notikušajā ASV Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā, kad laureātes tērps izvēlējies savu valkātāju pievilt visai nepiemērotā brīdī - aktrise kāpjot uz skatuves aizķērās aiz savas kleitas malas un nokrita visas publikas acu priekšā.

Labāko dāvanu TOP vīrietim - medniekam!

24.02.2013.

Vīriešu diena ir aizvadīta. Kāds dāvanas un apsveikumus saņēma, cits nē. Bet nebēdājiet un pavisam nejauši aizsūtiet savām mīļotajām linku uz šo rakstu, kur apkopotas lieliskas dāvanas vīrietim, un varbūt kādu no tām saņemsiet jau pavisam drīz. Un jau svarīgi, ka Vīriešu diena pagājusi, galvenais, lai kāds mūs, vīriešus, atceras.

TV vadītāju minūti pirms tiešā ētera atstāj ar puskailām krūtīm Video @Krusttēvs (3)

22.02.2013.

Neveikli notikumi risinājušies pirms kāda Krievijas TV raidījuma, kur, minūti pirms iziešanas tiešajā ēterā, stiliste pārrāva seksīgajai vadītāja klietas plecu lentīti, gandrīz atsedzot TV zvaigznies tvirtās krūtis.

ATKLĀTI: vīrieši par lietām, ko mīl sievietēs @Krusttēvs (2)

21.02.2013.

Ikkatrs vīrietis pievērš uzmanību sievietēm, kuras ir ārkārtīgi skaistas un ar lielisku ķermeni, bet citi spēj novērtēt sievietes īpašības, kuras var iemīlēt, tikai tās uzzinot laika gaitā. Lūk, daži patiesi fakti, kurus atklāj vīrieši par savām draudzenēm, topošajām līgavām un sievām.                

