RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Holivudas zvaigznes, kuras karjeras sākumposmā dienēja armijā

16.11.2013.

Elviss Preslijs (Elvis Presley), Šons Konerijs (Sean Connery) un daudzas citas pirmā lieluma zvaigznes dienēja armijā, kā arī aizstāvēja savas valsts godu. Arī Hjū Hefners (Hugh Hefner) savas pirmās "Playboy" publikācijas izdeva vēl dienējot armijā. Lietderīga laika izmantošana!

 

FOTO: Kā patiesībā izskatās McDonald`s pārtika pirms tā nonāk cilvēku rokās? @Krusttēvs (1)

15.11.2013.

Kāds ārzemēs strādājošs ātrās ēdināšanas uzņēmuma McDonald`s darbinieks internetā nopludinājis fotogrāfiju, kurā redzams, kā patiesībā izskatās restorāna gaļa, pirms tā nonāk klientu rokās.

 

Čārlija Šīna piecus gadus vecajiem dvīņiem tiek veikts narkotiku tests

13.11.2013.

Kļūst arvien trakāk un trakāk! Čārlija Šīna (Charlie Sheen) un viņa bijušās sievas Brūkas Milleres (Brooke Mueller) cīņa par bērnu aizgādības tiesībām ir sasniegusi savu zemāko punktu.

 

Video: Vai multfilmas Simpsoni varoņi ir balstīti uz reālām personām? Video @Krusttēvs

13.11.2013.

Jau vairāk kā divus gadu desmitus mulfilma “Simpsoni” priecē skatītājus visā pasaulē. Vērojot interesantos tēlus, to izdarības un ierunātās balsis, parādās jautājums – vai šie tēli ir balstīti uz kādu reālajā dzīvē esošu personu? Atbilde ir jā, vismaz viens pavisam noteikti!

 

FOTO: Gada ekstrēmākās kāzas - pāris jāvārdu saka klints smailē @Krusttēvs

13.11.2013.

Vēlies apprecēt savu mīļoto, taču gribi, lai jūsu kāzas paliktu atmiņā kā elpu aizraujošs piedzīvojums? Ja atbilde ir "jā", tad iedvesmu varat smelties no šī pāra, kas jāvārdu viens otram teica stāvā klints virsotnē.

 

