RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

FOTO: Zombiju apokalipse: kur un kā no tās glābties?

01.04.2015.

Ja uzbrūk zombiji, kur labāk slēpties – pilsētā vai laukos? Lai arī cik neparasts šķistu šis jautājums, tomēr, iespaidojoties no filmām un seriāliem, piemēram, “Staigājošie miroņi”, arī visnotaļ nopietnas organizācijas ir sākušas pētīt šādas epidēmijas iespējamību. 

 

Apdrošināšanas kuriozi – nozog „Rafaello” kastīti un „Chanel Nr.19”

01.04.2015.

„Rafaello” kastītes un smaržu „Chanel Nr.19” zādzība, kaimiņi neprot lielot kanalizāciju, meža seska iekļūšana mājoklī caur skursteni, apskādējot mājokļa sienas un izbāzeņus, uz polises paslīdējusi un kritusi govs ar salauztu kāju, nozagtas vīna pudeles un kafijas paciņas – šis visas ir reālas situācijas no apdrošināšanas ikdienas, kas parāda, ikviena diena var nepatīkami pārsteigt un kļūt par nedienu. Lai arī neesam pieraduši latviešiem piedēvēt pozitīvismu, tomēr Latvijas lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) atlīdzību zvanu centra apkopotie klientu izteikumi liecina, ko citu. Latvieši spēj gan pasmieties par sevi, gan par notikušajām ķibelēm. Tāpēc ikviena nediena ātri vien atkal pārvēršas dienā, jo ir pozitīva attieksme un atsaucīgs apdrošinātājs. Pasmaidīsim 1.aprīlī!

 

Signe Meirāne: 5 padomi mājokļa sapošanai pavasarim

30.03.2015.

Pēc garajiem ziemas mēnešiem, pavasaris ir visgaidītākais gadalaiks. Tas ir brīdis, kad dot svaigu startu sev un jaunajai sezonai. Likumsakarīgi, ka viens no pirmajiem soļiem ir mājokļa uzkopšana. Saimnieciskā kulinārijas eksperte Signe Meirāne iesaka pievērst vērību nelieliem un vienreiz veicamiem darbiem, kuri palīdzēs labāk sagatavoties pavasarim un ļaus izbaudīt tā pacilājošo noskaņu. 

 

TOP 12 pazīmes, kas liecina, ka Jums nepieciešams atvaļinājums

30.03.2015.

Neviens darbinieks nevar ilgtermiņā strādāt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, saglabājot nemainīgu produktivitāti. Pretējā gadījumā var pazust darba kvalitāte, savukārt nogurums un pastāvīgais stress var palielināt ķermeņa uzņēmību pret saslimšanām. Neskatoties uz minētajām sekām, dažkārt cilvēks ir tik ļoti ieracies darbos, ka nepamana problēmas, kas parādījušās pārslodzes rezultātā. Tāpēc interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” mārketinga un komunikācijas daļas vadītāja Krista Roziņa un izklaides un atpūtas vietas “Klondaika” personāldaļas vadītāja Sanita Kuzmina iepazīstina ar pazīmēm, kas liecina par nepieciešamību pēc atvaļinājuma, tostarp ļaujot izvairīties no profesionālās izdegšanas un pārslodzes. 

 

VIDEO: Šī pastaiga Buļļupē nebeidzās pārāk veiksmīgi

27.03.2015.

Ejot kādā jaukā brīvdienu pastaigā, parasti cilvēki grasās labi pavadīt laiku svaigā gaisā un neraizēties par ikdienu.

 

 

