RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Bolderājā taksists pieķer divus vīriešus, bagāžniekā pārvadājot līķi! (1)

05.11.2012.

"Tev tikai neliels sīkums būs jāaizved uz Bolderāju," viņi teica. "Tas varētu nebūt līķis, nekas traks, tiešām," viņi teica. Renārs Zeltiņš, kā vienmēr ir līmenī! VIDEO SKATĪT ŠEIT!

 

Radīta iespēja katram izmazgāt valsts karogu (1)

05.11.2012.

No 5. līdz 10. novembrim, aicinot Latvijas iedzīvotājus parūpēties par valsts sarkanbaltsarkano simbolu, Rīgā darbosies Electrolux tīro karogu punkts. Ikvienam ir iespēja atnest savu Latvijas valsts karogu, lai tas par brīvu taptu izmazgāts, izžāvēts un izgludināts un lai nākamajā dienā to saņemtu sakoptu novembra svētkiem. 

Ugunsgrēks nobāl realitātes šova priekšā! Māmiņai un striptīzdejotājai Kristīnei esot vēzis (5)

05.11.2012.

Kas to būtu domājis, ka Latvijā var risināties Holivudas filmu cienīgi notikumi. Realitātes šova TV Zvaigzne dalībniece Kristīne, kura pagājušā nedēļā strīdējās ar sava bērna tēvu tiešajā ēterā, nu ir paziņojusi kādu šokējošu atklāsmi. Sēžot uz izbalsošanas strīpas, viņa paziņoja, ka viņai ir vēzis pēdējā stadijā! VIDEO SKATĪTIES ŠEIT

 

Fantastiska mājās gatavotu čipsu recepte! Ātri, lēti un garšīgi - VIDEO

05.11.2012.

Vai jūs zināt, cik veikalā maksā čipsu paka? Aptuveni 70 centi un vairāk. Cik vienā pakā ir iekšā? 70 -250 g atkarībā no pakas lieluma. Tātad, cik daudz čipsu jūs varat uztaisīt paši, par vienas pakas cenu? Ģeniālo recepti SKATIES ŠEIT!

 

Šis video liks aizdomāties daudziem vecākiem…

05.11.2012.

Alkohols izdara izmaiņas ne tikai cilvēka uzvedībā, bet arī veselībā. Vēl jo lielāku iespaidu uz abiem minētajiem aspektiem tas atstāj tad, ja ir lietots ilgtermiņā. Kā savu vecākus, kuriem ļoti patīk iedzert, redz viņu bērni. Šis video noteikti liks aizdomāties daudziem un pārdomāt savu uzvedību un izdarības bērnu priekšā… SKATĀMIES!

 

