RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Sieva, pozējot kaila, atriebjas bijušajam vīram @Krusttēvs (4)

05.02.2013.

Tiek runāts, ka labākais veids kā kādam atriebties, ir vienkārši būt laimīgam. Taču arī pikanta fotosesija žurnālam noteikti ierindojas kaut kur topa augšgalā.

Kima Kardašiana parāda savu grūtniecības vēderiņu @Krusttēvs (1)

05.02.2013.

Realitātes šova zvaigzne beidzot saviem faniem deva iespēju novērtēt savu strauji augošo vēderiņu, ko acīmredzami kļūst arvien grūtāk un grūtāk noslēpt no ziņkārīgajiem apkārtējo skatieniem.

Britnija Spīrsa uz ielas parādās ar cauriem legingiem @Krusttēvs (2)

01.02.2013.

Slavenā pop princese ir pietiekami slavena un bagāta, lai atļautos visu, ko viens sirds kāro, pat iegādāties dizaineru pēdējās kolekcijas apģērbus un apavus, bet, dodoties uz veikalu Beverlihilsas viesnīcā, viņa tika pamanīta ar diezgan novalkātiem legingiem, kuros varēja manīt caurumu. 

Šokējoši! Striptīza dejotāja nokrīt no stieņa Video @Krusttēvs (2)

01.02.2013.

Kādas uzstāšanās laikā striptīza dejotāja deju uz stieņa pārvērtusi par daudz ekstrēmāku piedzīvojumu. Viss noritējis mierīgi līdz brīdim, kad stienis izpildītās kustības vairs nav izturējis un pārlūzis divās daļās, kā rezultātā meitene piedzīvojusi diezgan pamatīgu kritienu.

Par pikantiem FOTO Twitterī skolotāju atlaiž no darba @Krusttēvs (4)

01.02.2013.

ASV skolotāja no darba tikusi atstādināta pēc tam, kad sociālajā tīklā Twitter parādījušās fotogrāfijas, kurās viņa redzama pozējot kaila, kā arī pīpējam zālīti.

