RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Šokējoši vai aizkustinoši: SUŅI APSARGĀ IELAS VIDŪ GULOŠU DZĒRĀJU Video @Krusttēvs (3)

15.01.2013.

Teiciens "suns ir cilvēka labākais draugs", šķiet, laikam te iederās par visiem 100%, arī pat tad, ja cilvēks ir četrkājainajiem draugiem pilnīgi svešs, turklāt totālā "komā". Dzērājam tiešām ir krietni paveicies ar šādiem "apsargiem", un jācer, ka pēc mošanās viņš savus "draugus" palutinās ar kārtīgu desas luņķi.

Iekārojamā Kendisa Svanepoela publicē savu tvirto dupsīti @Krusttēvs (2)

12.01.2013.

Dienvidafrikāņu modele Kendisa Svanepoela (24), kura neoficiāli atzīta par skaistākā auguma īpašnieci pasaulē, pievienojusies vairāku citu Holivudas seksīgo zvaigžņu piemēram – pati nofotografējot savus „daiļumus” un publicējot bildi sociālajos tīklos. Šajā gadījumā modele ar savu tvirto dupsīti iepriecinājusi savus „Twitter” profila sekotājus. 

PIKANTĀ PĀRDOŠANA: Internetā meitene par naudu piedāvā izvietot reklāmu uz savām krūtīm @Krusttēvs (3)

12.01.2013.

Šo skaisto krūšu īpašniece nākusi klajā ar fantastiku ideju kā pelnīt naudu – piedāvājot izvietot dažādu firmu reklāmas saukļus uz savām pilnīgajām krūtīm, ziņo ārzemju mediji. Par šādu mārketinga triku drosmīgā čehiete prasa tikai piecus latus, bet, ja ir kādas īpašas prasības noformējumam – ap 10 latiem. 

ŠOKĒJOŠI: „Baywatch” zvaigzne no seksīgas pludmales glābējas kļuvusi par resnīti ar celulītu @Krusttēvs (11)

11.01.2013.

90-to gadu populārā seriāla „Pludmales patruļa” zvaigzne Nikola Egerte no vīriešu fantāzijas augļa pārvērtusies līdz nepazīšanai – ar milzīgu lieko svaru un celulītu. Savulaik blondā glābēja lepojās ar savu tvirto un sportisko augumu, spējot konkurēt pat ar pasaules seksa ikonu, toreizējo seriāla kolēģi, Pamelu Andersoni, kura šobrīd atšķirībā no Nikolas Egertes savu lielisko formu ir saglabājusi.

Breds Pits: Būt precētam nozīmē, ka varu laist gāzes un ēst saldējumu gultā @Krusttēvs (5)

11.01.2013.

Kāpēc viņš ir slavens ?

 

Breds Pits nav slavens. Slavens ir Fredijs Prinss Juniors. Breds Pits ir kas vairāk; viņa vieta kā Holivdas zvaigznei, seksa simbolam, cilvēktiesību aizstāvim un tēvam ir transformējušas viņu līdz globālas ikonas statusam. Protams, mēs mīlējām viņa aktierspēli tādās filmās kā Septiņi, Cīņas Klubs un Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu, bet tieši viņa darbības ārpus filmu uzņemšanas laukuma ir tās, kas labu aktieri un vienu no pasaules seksīgākajiem vīriešiem ir padarījušas par vienu no ietekmīgākajiem 21. gadsimta vīriešiem.

