RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Gleznošana, naudas studijas un rokdarbi – jaunas bezmaksas nodarbības „Bērnu universitātē”

15.04.2015.

Izpratnes veidošana par ģimenes budžeta plānošanu, par etiķetes normu ievērošanu, par komunikāciju ar dzīvniekiem, kā arī rotaslietu un telpu dekoru darināšana – šos un daudzus citus tematus sākumskolas vecuma bērniem ir iespēja izzināt un apgūt bezmaksas nodarbībās „Mammamuntetiem.lv” radītajā „Bērnu universitātē”.

 

Dārzkopju šopavasar iecienītāko produktu TOP 5

13.04.2015.

Iestājoties siltākam laikam, sarosās ikviens, kas ar dārzkopību nodarbojas gan profesionāli, gan savavaļaspriekapēc. Bet kādi ir dārza mīļu iecienītākie augi šajā pavasarī? Lūk, pieci populārākie produkti, tostarp gan skaisti ziedi, gan augi, kas nes ražu.

 

Izziņo konkursu Latvijas daudzbērnu ģimenēm

13.04.2015.

No 13. aprīļa līdz 15. maijam norisināsies Latvijas daudzbērnu ģimenēm veltīts konkurss “Košas sienas – krāsainas dienas”. Konkursa ietvaros ikvienai Latvijā mītošai daudzbērnu ģimenei tiek sniegta iespēja pārveidot esošo bērnistabu košāku un krāšņāku; ģimenēm nepieciešams vien izveidot konkursa pieteikumu – radošu darbu ar aprakstu par savu sapņu bērnistabu. Konkursa noslēgumā piecām daudzbērnu ģimenēm tiks izkrāsotas bērnistabas atbilstoši to vēlmēm.

 

VIDEO: Smieklīgi! Suns izved savu saimnieku pastaigā Video

09.04.2015.

 

56% Latvijas iedzīvotājiem ir izteikts „praktiskā latvieša gēns” – mājokļa bojājumus labo paši

09.04.2015.

Mājas ikvienam cilvēkam ir kas īpašs un svarīgs, tur jūtamies droši un pasargāti, tāpēc ikdienā par to rūpējamies, lai paši justos labi. Diemžēl ir reizes, kad rodas neparedzētas situācijas, piemēram, tiek izsisti logi, bojātas durvis, ūdens krāns vai tualetes rezervuārs, caurules vai elektrības kabelis. Šādas situācijas vienmēr nāk negaidīti un rada stresu mājokļa īpašniekiem. Rodas daudz jautājumu – kā šo situāciju atrisināt? Kā atkal justies droši? Mēģināt novērst problēmu saviem spēkiem? Kur dabūt profesionālu meistaru? Kā atklāj tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS un Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) aptauja, latvieši neparedzētu problēmu gadījumos visbiežāk (56%) paši ķeras pie problēmas risināšanas un bojājumu labošanas, tomēr sarežģītākos gadījumos meklē profesionālus meistarus caur draugiem un paziņām. 

 

