RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Jaunieši radījuši videoklipus cīņā par velobraucēju drošību

27.04.2015.

Ķivere galvā, velo tiesības kabatā un skaidra izpratne par satiksmes noteikumiem, lai uz ceļa pasargātu ne vien sevi, bet arī citus. Tāds ir velosatiksmes dalībnieks jauno reklāmas talantu skatījumā. Kopumā 21 jauniešu komanda no visas Latvijas piedāvājusi ironiskas, biedējošas, asprātīgas un arī nopietnas videoklipu versijas, popularizējot drošu veidu, kā pārvietoties ar velosipēdu, ļaujoties Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sadarbībā ar biedrību „Go Beyond” un „If Apdrošināšana” izsludinātajam radošajam izaicinājumam „Pārspēj CSDD reklāmu – 2015!”.

 

Ģimenes attiecībām kaitē laika trūkums, 72% ģimeņu nepietiek laika bērniem

27.04.2015.

Viens no būtiskākajiem iemesliem, kas Latvijas iedzīvotāju skatījumā kaitē viņu ģimenes attiecībām, ir laika trūkums. To kā nozīmīgu faktoru, kas pasliktina ģimenes attiecības, minējusi trešā daļa Latvijas iedzīvotāju, – liecina pirmā padziļinātā laimes un ģimenes attiecību mērījuma Latvijā „Amigo laimes indekss” rezultāti.

 

5 padomi, kā kļūt par ideālu biroja administratori

27.04.2015.

Biroja administratores ikdiena ir pilna izaicinājumu – šis darbs prasa pacietību, labas zināšanas par ikdienas darba organizāciju, līdera spējas un talantu strādāt stresa apstākļos. Ja esi biroja administratore, pilnveido savas prasmes, jo tādējādi tev būs vieglāk strādāt un celsies tava vērtība priekšniecības acīs. 

 

5 padomi, kā rīkoties, ja savā ceļā satiec mežacūku (1)

23.04.2015.

Visbiežāk dažādi televīzijas raidījumi demonstrē, kā izdzīvot savvaļā, bet retāk tiek runāts par to, kā rīkoties, ja savvaļa ienāk pilsētā? Proti, kā Rīgā – mežacūku veidā.

 

Aptauja: vairākums sieviešu vēlētos vīrieša paša audzētus ziedus

20.04.2015.

Vairāk nekā puse Latvijas sieviešu atzinušas, ka labprāt no vīriešiem saņemtu viņu pašu audzētus ziedus, liecina dārza preču internetveikala „Bakker” jaunākā aptauja.

 

