RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Pievilcīgā dibena īpašniece Koko Tviterī izrāda savus iespaidīgos muskuļus PIKANTI FOTO @Krusttēvs

08.04.2013.

Kas par formām! Kas par muskuļiem! Slavenā Koko visā krāšņumā saviem Twitter sekotājiem atrādījusi smagos treniņu rezultātus, pozējot pavisam pieticīgā apģērba gabalā.

 

Vai sakāvusies? Aktrises Lohanas kājas vienos zilumos - FOTO GALERIJA @Krusttēvs (3)

04.04.2013.

Skandalozā ballīšu mīļotāja un aktrise Lindsija Lohana (Lindsay Lohan), gozējoties Dienvidamerikas saulē, paspējusi visiem atrādīt ne vien savu figūru (kas, jāatzīst, ir visai lieliskā formā), bet arī milzīgus zilumus uz savām slaidajām kājām.

 

ŠOKĒJOŠI: Supermodele Heidija Kluma izglābj dēlu un auklītes no drošas nāves okeānā - FOTO @Krusttēvs (2)

04.04.2013.

Aizvadītajās brīvdienas šokējošus mirkļus nācies piedzīvot supermodelei un TV šova vadītājai Heidijai Klumai (Heidi Klum), kad atpūtas laikā Havaju salās spēcīgie okeāna viļņi ūdenī ierāvuši viņas 7 gadus veco dēlu un abas puikas auklītes.

 

Futbolista draudzene nespēj novaldīties un publiski kāpj virsū savam mīļotajam FOTO @Krusttēvs (2)

03.04.2013.

Pavasaris nevaldāmus padara ne vien suņus, kaķus un visus citus zvērus, bet arī futbolistu draudzenes - nu vismaz vienu noteikti - un slavenā itāliešu  uzbrucēja Mario Balotelli (22) mīļotā par to noteikti nekaunas!

 

Nebeidzamā skandāliste Lohana jau atkal nodzērusies - FOTO @Krusttēvs (1)

02.04.2013.

Par spīti bargām tiesas prāvām un neskaitāmiem sodiem aktrise Lindsija Lohana (Lindsay Lohan) joprojām nezina mēru un mežonīgi uzdzīvo ballītēs.

 

