RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Neaprakstāmas emocijas! Kakao pupiņu audzētāji pirmo reizi nogaršo šokolādi Video

30.07.2014.

Daudziem šķiet, ka šokolāde ir pieejama visiem un visur, tomēr tā nav. Piemēram, Kotdivuāras kakao pupiņu audzētāji ne reizi nebija nogaršojuši šo gardumu. Viņu emocijas, baudot to, bija patiešām neaprakstāmas.

 

VIDEO: Pakaļdzīšanās Krievijā - policisti spiesti izmantot ieročus, lai apturētu dzērājšoferi Video

29.07.2014.

Baisā pakaļdzīšanās ilga 182 kilometru garumā un tā beidzās tikai tad, kad policisti bija spiesti pielietot ieročus, izšaujot caurumu bākā, kā arī sašaujot smagās automašīnas riepas. 

 

Balsojumā noteiks labākos aktīva dzīvesveida projektus jauniešiem Latvijā

24.07.2014.

Šodien, 24. jūlijā, sācies balsojums par 25 labākajām iniciatīvām jauniešu aktīva dzīvesveida atbalstam visā Latvijā, kas pieteiktas Narvesen rīkotajā konkursā Diena kā piedzīvojums. Konkursā kopumā tika iesniegts 41 projekta pieteikums, no kuriem žūrija izvēlējās piecas labākās idejas katrā no reģioniem, kas atbalsta jauniešu iespējas aktīvi un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. Iedzīvotāju balsojumā tiks noteikts viens labākais jauniešu projekts katrā no reģioniem, kuru īstenošanai Narvesen piešķirs finansējumu 10 000 eiro apmērā. 

 

Sākusies sociālā kampaņa sieviešu savstarpējam atbalstam. Piedalās arī Džesika Alba

24.07.2014.

Sociālajos tīklos ir sākusies kampaņa, kas aicina sievietēm izteikt savstarpēju atbalstu. Populārā un skaistā Holivudas aktrise Džesika Alba atzīst – "ikvienu sievieti ik pa laikam vajā nedrošība un pašpārliecinātības trūkums. Bet mēs visas esam skaistas un īpašas tādas, kādas esam! 

 

Kaut kas neticams! Četras karaliskās kobras aizsargā guļošu zīdaini - VIDEO Video

22.07.2014.

 

