RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Kaislīgais „Čārlija eņģelis” Lūsija Liu kaujas ar pīrāgu krēmu Video @Krusttēvs (1)

31.01.2013.

Lūsija Liu nesen piedalījās Džimija Fallona sarunu šovā un piekrita pavisam neparastai izklaidei, tas ir, piedalīties akmens, šķēres, papīrs izklaidē, kur nepieciešams neliels daudzums veiksmes un pieredze. Aktrise uzvarēja šajā spēlē. Džimijs Fallons to nepieļaujot, nelaida garām izdevīgu šo pīrāgu aktrisei iegrūst sejā.

Modeles ar kailumu cīnās pret vides piesārņošanu @Krusttēvs (4)

30.01.2013.

Sabiedrībā pazīstamu cilvēku cīņa par vides aizsardzību un dzīvnieku tiesībām vairs nav nekas jauns. Taču tas, kā to izdarījušas šīs modeles liek acīm izbrīnā ieplesties.

Rihanna apetītelīgā video rullītī reklamē savu dzimto Barbadosu Video @Krusttēvs (1)

30.01.2013.

Dziedātāja, kas pazīstama ar savu spēcīgo balsi un nemazāk pievilcīgajām auguma aprisēm, nu pat kā atgriezusies no savas dzimtās zemes Barbadosas, kur pavisam saulainā un rotaļīgā veidā iemūžināja tūristiem paredzētu reklāmas klipu.

Šokējoši! Satiekas par „dzīvajām lellēm” dēvētie modeļi @Krusttēvs (1)

30.01.2013.

Sociālajos tīklos slavu iemantojusī ukraiņu modele Valērija Lukanova, kas populāra kļuva pēc tam, kad plašākai publikas apskatei publicēja savus foto, kuros attēlots, kā meitene ar plastisko operāciju palīdzību maksimāli pietuvojusies lelles Bārbijas izskatam, nu satikusi savu līdzinieku – puisi, kurš vizuāli cenšas atdarināt lelles draugu Kenu.

Seksīgākās Holivudas zvaigznes pēc 40 @Krusttēvs (2)

29.01.2013.

Lielākā daļa no aktrisēm, kurām pāri 40 gadiem, aktīvi nodarbojas ar sportu, piemēram, Kamerona Diaza, Keita Volša un Elizabete Hērlija īpaši aizrāvušās ar pilatēm. Arī citas Holivudas aktrises spēj sevi uzturēt labā formā arī pusmūža vecumā, to parāda Džuliana Mūra, kura pavada vairākas stundas kardio trenažieru zālē.

