RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Gardi! 6 īpaši sildošu dzērienu receptes Ziemassvētkiem mežā

18.12.2014.

Karstie kokteiļi vēsajā un tumšajā laikā ir kļuvuši īpaši aktuāli. Tie ļauj sasildīties un rada ziemas sezonai raksturīgo atmosfēru.

 

VIDEO: Kas notiek Ugunsgrēka aizkadrā? Otrā daļa

18.12.2014.

Strauji tuvojoties sezonas noslēgumam, pašmāju grāvējseriāls Ugunsgrēks, turpina iepriecināt savus fanus, lai sezonas starplaikā nebūtu jāskumst.

 

 

VIDEO: Šis ir, iespējams, praktiskākais un izcilākais izgudrojums vēsturē

17.12.2014.

Ļoti daudzi savus mājokļus apkurina ar malku. Laikā, kad parasti malka jāsagādā, mēdz radīt dažādas neērtības un problēmas, piemēram - iegādātie materiāli vēl jāskalda un jāžāvē. Lūk, lieliska palīgierīce, kas atrisinās ikviena problēmas. VIDEO SKATĪTIES ŠEIT!

 

Šovakar LTV1 ēterā tiks demonstrēts pēdējais šīs sezonas Eksperti dīvānā raidījums

17.12.2014.

Trešdien, 17.decembrī, plkst.19:15, Latvijas televīzijā (LTV1) būs skatāms pēdējais šīs sezonas raidījums „Eksperti dīvānā”. Nepilnu divu mēnešu laikā, dalībnieki kopumā noskatījās 38 dažādas TV pārraides un raidījumus, kopumā pavadot aptuveni 19 200 minūtes jeb 320 stundas pie TV ekrāniem.

 

Psihologs: Sievietēm nepietiek ar vīriešiem, viņām ir nepieciešami supervīrieši

17.12.2014.

Jaunas sievietes, izvēloties savu otro pusīti, uzstāda daudz augstākus standartus nekā vīrieši. Psihologs Julius Tilvikas uzskata, ka vīrietis, kurš ir tikai pievilcīgs, tikai bagāts vai tikai labs mīlnieks, vairs nav pietiekami labs mūsdienu sievietei - viņu ideālajam vīrietim jābūt apveltītam ar visām šīm īpašībām vienlaicīgi, un ne tikai. Iepazīšanās vietnes flirts.lv veiktais pētījums atklāja, ka sievietes meklē vīriešus, kuri liks viņām justies droši, ir gādīgi un ģimeniski.

 

