RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

Olīvija Vailda: Man liekas, ka neesmu pietiekami skaista @Krusttēvs (2)

13.03.2013.

Aktrise Olīvija Vailda nesen notikušā intervijā atzinusies savās pārdomās: viņasprāt, neesot pietiekami skaista, lai iepatiktos savam līgavainim - aktierim un komiķim Džeisonam Sudeikim.

Viktorijas eņģelis Ambrosio kārdina vīriešus ar jaunu bikini fotosesiju @Krusttēvs (3)

12.03.2013.

Apakšveļas zīmola "Victoria's secret" brazīliešu izcelsmes modele Alesandra Ambrosio (Alessandra Ambrosio) nesen pavadījusi vairākas dienas Kalifornijā, kur fotografējusies jaunajai peldkostīmu kolekcijai. 

PIKANTI FOTO: Dažiem veicas - uz ko gan pludmalē skatās Evas Longorijas masieris? @Krusttēvs (3)

12.03.2013.

Aktrise Eva Longorija (37) nupat baudījusi atpūtu saulainajā Riodežaneiro, kur par viņas labsajūtu rūpējās arī kāds visai izskatīgs masieris, kas īpaši palutināja zvaigznes kailās pēdiņas.

Kanje Vesta draudzene izmēģina sejas procedūru, izmantojot savas asinis @Krusttēvs (4)

12.03.2013.

Slavenā mūziķa un repera draudzene Kima Kardašjana nesen veikusi neredzētu skaistumkopšanas procedūru, kur viņas seja tika noklāta ar pašas asinīm. Zvaigzne par šo jauno procedūru izteikusies: „Es mīlu un dievinu visu to, kas palīdz man kļūt arvien jaunākai, kā arī vēl skaistākai.”

FOTO: Aligators tiek pie pasaulē pirmās astes protēzes @Krusttēvs (2)

12.03.2013.

Deviņus gadus vecais krokodils no ASV ticis pie pasaulē pirmās astes protēzes pēc tam, kad kāds cits zobainais rāpulis sīvā cīņā sadīrājis viņējo.

