RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Lūk, kā! Uz Dienvidu tilta šoferītis dzenas pakaļ policijai

31.01.2015.

Parasti it kā ir otrādi – policija dzenas pakaļ nepaklausīgiem auto vadītājiem, bet izrādās, ka dzīvē mēdz notikt arī savādāk. Šis incidents noticis uz Dienvidu tilta, kur kāds autovadītājs ievērojis to, ka policijas pāri tiltam steidzas ievērojami ātrā tempā.

 

VIDEO: Baisi! Drona kameru lidina pa Aušvices nāves nometni (1)

31.01.2015.

Pirms dažām dienām apritēja 70 gadi kopš Aušvices gūstekņu atbrīvošanas. Viena no pazīstamākajām koncentrācijas nometnēm ne tikai Eiropā, bet arī visur pasaulē, nu ir kļuvusi par tūristu iecienītu apskates objektu.

 

VIDEO: Šokējoši! Žirinovskis nodevis Putina uzticību

31.01.2015.

Kamēr medijos viena no aktuālākajām tēmā ir un vēl ilgi būs notikumi Ukrainā, laiku pa laika uzpeld dažādi video, kas ir saistīti ne tikai ar to, bet arī politiku, it sevišķi Krievijas un Ukrainas starpā.

 

VIDEO: Nežēlīgs joks ar dzērājšoferi - varbūt tas palīdzēs laboties

31.01.2015.

Video redzamais “pacients” ir dzērājšoferis, kura darbs, vēl pie tam, ir saistīts ar automašīnām. Viņam jau ir piecas sodāmības par braukšanu dzērumā, bet tās nav kalpojušas kā mācība.

 

VIDEO: Ugunsgrēka Fēlikss iekausta Zentu

31.01.2015.

Ugunsgrēka veidotāji, laikam, ir nolēmuši ķerties klāt mazliet spraigākiem sižeta pavērsieniem un ieviesuši vardarbīgas ainas galveno personāžu vidū.

 

