RezervesDALAS24.lv

»Re, kā!

VIDEO: Kas notiek, ja burciņā ieliek astoņkāji?

23.01.2015.

Domājams, ka būs grūti atrast daudz cilvēku, kuri būtu kādā burciņā ievietojusi īstu un dzīvu astoņkāji. Šis cilvēks to izdarīja un tu neticēsi, kas notika - astoņkājis pats atskrūvēja burciņu un izkāpa ārā!

 

50% Latvijas iedzīvotāju ikdienā pietrūkst komplimentu un uzslavu

23.01.2015.

Katrs otrais Latvijas iedzīvotājs norāda, ka ļoti būtisks labsajūtas priekšnosacījums ir dažādu komplimentu un uzslavu saņemšana, un viņi alkst tos dzirdēt vairāk. Turklāt visbiežāk labie vārdi tiek sagaidīti no saviem tuvākajiem cilvēkiem, dzīvesbiedra, bērniem vai arī vecākiem, - tā liecina mobilo sakaru operatora Amigo un pētījumu centra SKDS veiktā aptauja. Tomēr vienlaikus tikai ceturtā daļa jeb 24% iedzīvotāju ikdienā regulāri saņem šāda veida uzmanības apliecinājumus.

 

VIDEO: Čalis mēģina pielauzt prostitūtu uz ļoti netīru darbiņu…

22.01.2015.

Kāds vīrietis Polijā mēģināja pielauzt kādu poļu prostitūtu uz visai nedrošu darījumu. Viņš vēlējās sievietei maksāt 500 zlotus, kas ir nedaudz vairāk par 110 eiro,lai viņa nodarbotos ar viņu ar seksu bez prezervatīva.

 

VIDEO: Šausmīgi! Mājsaimniece pēkšņi pazūd zemē (1)

22.01.2015.

Austrālijā visai nepatīkamu atgadījumu piedzīvojusi kāda mājsaimniece, kuru pēkšņi ir apēdusi zeme! Ugunsdzēsēji steidza palīgā šai sievietei, jo pašas spēkiem no nelaimes izkļūt nekādi nevarēja. 

 

 

VIDEO: 4. maršruta tramvajā Rīgā uzdarbojas… Uzmini kas?

22.01.2015.

Sabiedriskais transports cilvēkos parasti neizraisa tās labākās emocijas dažādu iemeslu dēļ. Vai nu sabiedrība, vai transportlīdzekļa tīrība, cenas par braucienu un daudz dažādi citi faktori parasti braucienu sabiedriskajā transportā padara nevis par neitrālu, bet šausmīgu un kaitinošu.

 

